Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér emberek, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér emberek, ti mennyire találjátok nehéznek a társkeresést?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt kapcsolatom. Nem tudom, hogy a súly miatt, vagy eleve nem vagyok szép vagy jó társaság. 105 kg vagyok.
2019. dec. 16. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A természetemből adódóan egy mosolygós lánynak mondanám magam, ez is fontos része a megjelenésnek. Mióta elkezdtem figyelni az öltözködésemre, tehát az alakomnak megfelelő, mégis csinosabb, elegánsabb ruhákat hordok, illetve az "előnyös" adottságaimat hangsúlyozom, azóta nem jelent akkora gondot a társkeresés. Az én súlyom a tiednél is több és mindig voltak próbálkozó férfiak, még akkor is, ha volt valakim.

Talán az egyedüli nehézség az olyan ember megtalálása, aki nem egyfajta fétisalanyként tekint a teltekre, nem a vágyait akarja kiélni rajtuk, hanem jól működő kapcsolatot szeretne. Csak bátorítani tudlak, hogy nem lehetetlen ilyen embert találni, légy nyitott és kellően magabiztos!:)


21/l

2019. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Elsőnek üzenem, hogy ha te 105 kg-nál is több vagy, akkor nem telt vagy, hanem kövér. Nem szemétkedés miatt mondom, de egyenesen kiakasztó, amikor egy 100 kg +-os nő teltnek mondja magát és, hogy van rajta kis plusz. Én soha nem tudtam megérteni, valaki hogyan vonzódhat a kövér emberekhez. Ha valaki kövér (nem 5-10 kg plusszra gondolok, hanem jóval többre), és nem betegség miatt kövér, akkor az az ember számomra igénytelen. Egy igénytelen emberrel pedig soha nem kötném össze az életem, mivel én sem vagyok az.

Kérdező, nekem egyből az jönne le, hogy igénytelen vagy, nem foglalkozol saját magaddal, így nem jönnék össze veled. Lehet kicsit nyers voltam, de ez az igazság.

2019. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Egy szóval sem neveztem magam teltnek, tisztában vagyok a méreteimmel és eddig az összes ismerkedni akarót szembesítettem a súlyommal, inkorrekt dolognak tartanám annak a letagadását vagy akár a kis felesleg szókapcsolat használatát. Sajnálom, hogy ezen az egy szón akadtál így ki, nyilván általánosságban értettem a fétis jelenségét duci, molett, kövér és extra kövér lányok irányába. Az meg egyéni preferencia, hogy kinek mi a vonzó.

2019. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy már régóta nem is próbálkozok ismerkedni.
2019. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor nevetek mikor erősen macis, kövér ferfiak kapálóznak a csinos nőkért. 😀Persze lehetetlen küldetés
2019. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 115 kg vagyok mégis 3 éve van barátom,aki így szeretett meg és elfogadott.

Úgy látszik vannak kivételek.

2019. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
103kg vagyok, de valahogy sosenokozott problémát az ismerkedés. Legyen szó egy eszakasrol v kapcsolatrol.
2019. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy soha nem volt senkim..

80 kg - 21 nő

2019. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!