Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti milyennek találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek találjátok a felhozatalt?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőket nézegetve, a 38-45-ös korosztályt képviselő nőket milyennek találjátok így első ránézésre? A kérdésem nem provokatív, tényleg érdekelnének a szubjektív vélemények. Milyen a külsejük, milyen az adatlapjuk, ha beszélgettetek már ilyenekkel a stílusuk? Szóval a véleményekre lennék kíváncsi!


Köszönöm előre is.



2019. szept. 21. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Borzalmas! Ellentmondásos. Vannak negyvenesek, akik jól tartják magukat, csinosak. Ők vannak kevesebben. Ismerkedni nem akarnak, gyűjtik a bókokat.


A többség azonban elhanyagolt, kövér, borzasztó fotókkal, sajnos nem tudok biztatót mondani. És ennek ellenére tisztelet a kivételnek bunkók, flegmák, a helyesírás tragédia. Nagyon sajnálom, nem tudok pozitívan nyilatkozni. :( Elnézést, akit esetleg megsértettem, de én ezt tapasztalom. 39F

2019. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, melyik társkereső.


Pl a love.hu-n valami katasztrófa, nem tudom milyen apropóból, kb olyan mint a szabad strand egy tónál.

A gyerekes nők mindig lényegesen szebbek, jobbak, mint a gyerektelenek, de ha mégsem, akkor szegényke valószínű örökre egyedül marad.

Amúgy meglehetősen vegyes, gondolom van, aki elég hamar feladja a sok barom miatt.

2019. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es. Én több társkeresőre regisztráltam (konkrétan ötre), de az a helyzet, hogy igazat kell hogy adjak. Az ****találkozás.hu ingyenes, de borzalmas. A ch**nos.hu kritikán aluli. A ra***vonal fizetős, be is fizettem, de már megbántam 2 nap múlva. A l*ve.hu ugyancsak kritikán aluli. A l**ebox ebben a korosztályban már esélytelen.


Kaptam is leveleket meg kedvencnek való jelölést, de kizárólag kövér, ronda és idősebb nőktől. Ezt most nem azért mondom, mert annyira magasak az elvárásaim, de tényleg valami borzalmasak. Nem tartom magam modell típusú férfinek, de azért bőven az átlag fölött vagyok. Teljesen egyben vagyok, megvan a saját életem, van stílusom, meg tudok jelenni bárhol, fel is találom magam bármilyen helyzetben.


Azt vettem én is észre, hogy olyan 35 felett valami bődületes hanyatlás vehető észre a nőknél. Addig tényleg szépek, kívánatosak, de utána én nem is tudom miért, de teljesen megváltoznak. Mondom, ez nem provokáció, a fiatalabbaknak is ajánlom, hogy nézzék már meg! Nem támadom a nőket, de miért van az, hogy 35 felett akkora zuhanórepülést vesznek? Elhíznak, alig van 40 körüli nő 70kg alatt. ahogy elhíznak, a stílusuk is valami borzalmassá válik. Se stílus, se stilisztika, se érdeklődés. Semmi. Öltözködés nulla, mégis csinosnak és vonzónak látják magukat. Én teljesen le vagyok döbbenve!

Mint mondtam, aki fenn van bármely társkeresőn, nézze meg, nem provokációnak szánom az írásom.

2019. szept. 21. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell megnézni, szinte mindenki fent van ilyen-olyan társkeresőn, tudjuk mi a helyzet. Ez egy összetett probléma és sajnos nagyon szomorú is, kevesen látnak mögé, mert a felszínesség az nagy úr.


Figyelembe véve a mindennapok rohanását, a sok munkát, túlórázást, előteremteni a megélhetéshez szükséges anyagiakat, sok esetben egyszülős családban, bizony elhanyagolttá válnak az emberek. Más dolgok lesznek fontosak és "hála" az egészségtelen étkezésnek, vegyszereknek, amik a különböző ételekben vannak, sok nőnek teljesen felborítja a pajzsmirigy működését, lelassítva az anyagcserét és ezáltal meghíznak. Akinek van energiája és motivációja, az eljár zumbázni, túrázni, de a többség sajnos belekényszerül a mókuskerék szélmalom harcba. Amiből nagyon nehéz kitörni. Ez épp olyan, amikor a negyvenes férfiak elkezdenek hasat meg segget növeszteni, aki szerencsés, az rendszeresen tud edzeni.


Plusz a munkahelyi stressz, a nyugtalan életmód és a bizonytalan légkör országunkban, ellenségeskedés is rátesz jó nagy lapáttal, szóval jórészt ezért ilyenek a nők.


Amíg az ember fiatal, csinos, lehetősége van ismerkedni, bulizni, kikapcsolódni más-más formában, még tartható lépés a mai divatos szóval élve trendeknek. de amint jönnek a gyerekek, hitel, stb. azután teljesen felborul mindez. Aki megteheti, hogy anyagilag biztosítja a jólétet családjának, azon kevésbé látszik meg a leharcolódás.


Sajnos ez van. A nők többsége nem jószántából olyan, amilyen a társkeresőn. Persze hogy jobban mutat egy zsenge 23 éves leányzó, persze hogy inkább neki írnak még az öregebb gavallérok. Beteg egy világ ez. Én nagyon nagyon sajnálom. Üdv 39F

2019. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg igaz! 35-40 körül a nők elhíznak. Elképesztő fordulatot vesz a fiatalkori külsejük. A férfiaknak ez inkább 45-50 környéken történik meg! Azért a nőknél a legtöbb fiatalon vékony, a férfiaknál meg van sok aki fiatalon is erősen mackós. Na azok az emberek 60 év körül szívroham, agyvérzés - temetés 😀
2019. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, inkább az a baj, hogy az önértékelésük erősen torzult. A csinosabb, inkább csak azt mondom vékonyabb (50-60kg), egyszerűen megközelíthetetlen, még akkor is, ha totálisan csúnya az arca. Persze értelmesnek, intelligensnek gondolják magukat, sőt, beleesnek abba a tévhitbe, hogy most már csak a tökéletes külsejű férfi jöhet szóba. Abszolút nem számít a férfi stílusa, az értékei, a céljai, a hozzáállása, az intelligenciája. Egyszerűen ha nem vagy a tökéletes mai férfiideál, ergo egy amerikai-olasz férfiszínész, modell, akkor esélytelen.

ennél felszínesebbnek már nem is lehetne lenniük, bár ők azt hangoztatják, hogy minden pasi bunkó, és nem tud fogalmazni, mindenki csak szexelni akar. Na ez a tömény hazugság.


Az igazság az, hogy a tökéletes álomférfi egyben legyen csúcs intelligens is. A valóság meg az, hogy van pár férfi, akinek a lábai előtt hever a sok "okos és értelmes" de csinos nő, akik simán, maguktól belemennek egy olyan szexkapcsolatba, ahol azt is tudják, hogy ők csak "n+1"-edik nők a férfi farkán.


Én pont ezért látom feleslegesnek a társkeresőzést, mert egyszerűen megszűnik a személyiség, és 100%-ban csak a fotó dominál. A csúnya és kövér nőknél egy fokkal jóbb a helyzet, ők már bepróbálkoznak gyengébb külsejű pasiknál is. Bár még ők is durván válogatnak.

2019. szept. 21. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
A környezetemben a 40 körüli pasik nagy része pocakos, kopaszodó, igénytelen. Ilyenkor mindig örülök, hogy az én párom nem ilyen. Sőt, már a 15 éves érettségi találkozón sem ismertem meg néhány pasit.
2019. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, egyik hozzászólásodban fikázod a nők külsejét, majd fel vagy háborodva, hogy a csinos nők a jó külsejű férfiakat részesítik előnyben, és felszínesnek nevezed őket.
2019. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy van benne logika! Egyszerűbb lenne azt kiírni, hogy a külsőségek előnyben. Hagyjuk már ezt a belső értékeket. Persze, ez csak a csinos nőkre vonatkozik elsősorban.


Aztán azt is tudom, hogy egy csinos nő luxuscikk. Mindenki ilyenről álmodozik, de a fenntartási költségei miatt az átlagnak elérhetetlen. Meg aztán a csinos nő van annyira egoista, hogy csak a saját életét és előmenetelét nézi, így szépen kapaszkodik fel a "létrán". 40 felett meg már az elég a csinossághoz egy nőnek, ha 54kg, azaz vékony. Alig látni ilyet, ritka, ezért nagyon értékes.


Nincs itt semmiféle ellentmondás.

2019. szept. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!