Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk-n (meg az életben is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk-n (meg az életben is) miért ennyire ellenséges a közösség azokkal, akiknek 3X éves korukra sem jött össze egy csók sem egyetlenegy lánnyal sem, és ez nyilvánvalóan zavarja őket?

Figyelt kérdés

Komolyan, ha egy nő, vagy bárki kiír itt egy kérdést, akkor "megérdemled a legjobbat" meg hasonló pozitív válaszokat kapják, de ha valaki, aki totálisan sikertelen a nőknél, ki mer írni itt egy kérdést, akkor az a minimum, hogy ő egy aberrált bunkó paraszt, anélkül, hogy akár csak ismernék az illetőt. Még neve is van:"incel". Mi ez, ha nem előítélet?

Vegyük az én példámat. 33 éves vagyok, amikor a legközelebb jutottam ahhoz, hogy barátnőm legyen, a csaj iszonyúan átvert. És ez sajnos nem is egyszer fordult elő. Nyilvánvaló, hogy ezután kialakult bennem némi zárkózottság-bizalmatlanság-frusztráltság. Ahogy teltek az évek, kipróbáltam ezer, meg ezer dolgot, semmi sem segített. Közben elteltek az évek, ha ma valami csoda folytán össze is jönnék egy lánnyal, már akkor is a tinédzseréveim (diákszerelem, stb) és a huszaséveim (legjobb évek) már a levesben, ezek az élmények már nem pótolhatók, ez az életemből kimaradt... De már pont emiatt is esélytelennek látom most, hogy összejöjjön bármi is, hiszen mivel nincs "tapasztalatom", már csak ezért otthagynának a nők, ha ezt meghallanák (előítéletek!!! megint!)

Azt mondták korábban nekem, hogy ne keresgéljek görcsösen, helyette keressek hobbit, valami más elfoglaltságot (B-tervet) az életemben. Jelentem, megvolt, 2-3 hónapra talán el tudta terelni a figyelmemet (ráadásul ennek a dolognak Greta Akárkicsoda nagyon nem örülne, ezt is elvenné tőlem, ha tehetné, és ez külön zavar), de azért átállítani az agyamat arra, hogy család, gyerekek nélkül öregedjek meg, nem egyszerű, akármennyire ráfeszültem erre a B-tervre, azt a gondolatot, hogy basszus, de jó lenne egy család...

Már egy ideje fent vagyok gyk-n is, egy-két kérdést már feltettem, hogy mit lehetne csinálni, de olvasva az itteni irományokat, főleg a válaszokat, még depressziós is lettem (lehet ez is az én hibám, mint minden...). Azt a gyűlöletcunamit, amit én és a sorstársaim manapság kapnak (és sajnos egyre inkább a való életben is így van)...

Nem tudom miért vagytok ilyenek, de az elmúlt pár évben már egyszer kétszer majdnem megtettem, de előbbutóbb EZ fog a sírba tenni...



2019. okt. 3. 10:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanazért, amiért nem szeretjük a b***felvonulást, meg ilyesmiket. Teljesen magánügy, nem kell az arcunkba tolni. Meg a GYK nem blog, nem hiszti csatorna. Nem az a baj, hogy kinek van, meg kinek nincs, hanem a hiszti.
2019. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Az ok nagyon egyszerű: nem tudják magukat egy ilyen ember helyébe képzelni.
2019. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Mert az emberek szeretnek ítélkezni. Ezzel a másik ember kerül a fókuszba, és a saját gyengeségeik pedig háttérbe. Emellett ott van a nagy egó is, amit a mai online világ az egekig emel, így aztán mindenki sokkal de sokkal többet képzel magáról, mint aki. Miért lenne ez másképpen a társkapcsolati kérdéseknél is?
2019. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

A nőkkel azért kedvesebbek mert ha szakítanak, akkor van még egy szabad. (az lényegtelen, hogy hol)


A másik pedig, hogy hátha elkezdhetnek vele beszélni és talán több is lehet.

2019. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Hogy tudsz úgy belenézni a tükörbe hogy tudod vannak 15 éves kisfiúk akik már számtalanszor jártak punciban, te meg itt vagy 33 évesen és egy csók sem jött össze?


Valami biztos nem stimmel veled, ez fel sem merült benned?

2019. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

normalisan fogok valaszolni, mert normalis hangnemben tetted fel a kerdest.


incelnek nem a sikertelen ferfiakat hivjuk, hanem azokat, akikben ennek hatasara kialakult egy irracionalis merteku nogyulolet, es minden kerdesnel a nok ostoba, hazug, esetleg feminaci stb letet hirdetik. ha te nem ennyire nem vagy frusztralt, hogy gyulolkodj is, az mar egy jo pont.

viszont, sajnos a felelosseg haritasa jellemzo rad. igen, valoszinuleg abban, hogy senkid se volt, te is hibas vagy. tudom, hogy nehez elismerni, meg ugy erzed nem tehetsz semmit, de ez nem igaz. sok olyan pasit ismerek, aki pl nem nez ki jol, de olyan szeretheto szemelyiseguk van, hogy megis talaltak lanyt maguknak. nem topmodell lanyt, de kedves aranyos lanyt. viszont ha valaki se a kulsejere, se a belsejere nem gyur, es egy negativ lehuzo aurat teremt maga kore, ahhoz nem fognak "vonzodni" az emberek. nem egyedul a nok...

amugy az meg hogy teged frusztral hogy greta thunberg mit venne el toled meg mit nem szamomra ertelmezhetetlen. mit erdekel téged egy sved tinilany velemenye az eletrdrol??


azt meg azert ne vesd a 30as nok szemere, hogy nem olyan ferfit akarnak, aki most tanulna csak meg egy parkapcsolat alapveto szabalyait, dinamikajat. 30as korukban mar apat keresnek sokan a leendo gyerekuknek.... szoval ha alakul is majd valami, en csak utolag javaslom hogy elmondd hogy o az elso esetleg.

2019. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Az állandó rinyálás és önkasztrálás az amit nehezményezek ezekben. Mindenkinek pontosan ugyanannyi lehetősége van tanulni magáról, de egyikük sem tesz fel olyan kérdést ami előre viszi, kizárólag olyat ami hátrafelé, pl "ugye sosem lesz igy barátnőm?"

Soha egyszer nem olvastam még azt, hogy "mi lenne az első lépés amit megtehetnék azért, hogy rendben legyek magammal, ezáltal másokkal is?"


A rinyálás további hozadéka, hogy a nők nagy része kétségbe von, hátha énis ugyanilyen vagyok és biztos vagyok benne, hogy ezt más valódi férfi kollega is érzékeli.

2019. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak le akarják húzni a másikat, hiszen nagy a verseny a nők kegyeiért.

A nők pedig nagyon nem empatikusak azzal, aki gyengeséget mutat.

2019. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#5-ös, hát igen. De mi? És miért? Miben vagyok más, mint a férfitársaim? Miért születtem így/alakult ki ez így?

...

Mostmár mit lehetne tenni?

...

Vajon (ha lesz) a következő életemben szerencsésebb leszek? Mert akkor keresem is a kötelet...

2019. okt. 3. 11:18
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
szerintem elotte azert meg a pszichologust probald meg, ha nem mukodik meg mindig ott a b opcio.
2019. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!