Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy gyönyörű nő összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy gyönyörű nő összejön egy csúnya de pénzes pasival, belegondol abba, hogy a gyerekei csúnyák lesznek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy az anyagi biztonságban való gyereknevelés fontos, de a gyerekek nem a legjobb feltételekkel fognak indulni majd a párválasztás terén.
2019. dec. 17. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a gyerekei is csúnyák lesznek. A tesóim pl. jól néznek ki, én meg csúnya lettem.
2019. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gemetika nem így működik. Sokadik felmenőre is lehet hasonlítani. Szép párnak is lehet előnytelen külsejű gyereke és csúnyábbacska párnak szép gyereke. Attól függ, honnan mit örököl. Nekem pl vonzó szüleim voltak, mégsem lettem casanova.
2019. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha most mondjuk 70 éves a pasi, akkor nyilván a 30 évesek nem a külseje miatt akarnak vele összejönni, de lehet, hogy amikor ő volt 30 éves, akkor még jól nézett ki. Ha elhízott, stb., ugyanez a helyzet, ez nem biztos, hogy a genetika miatt van. Meg eleve, a gazdag gyerekeknek más problémáik vannak leginkább, pl. ők nem választhatnak akármilyen szegény házastársat, így eleve szűkül a kör.
2019. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

"ők nem választhatnak akármilyen szegény házastársat, így eleve szűkül a kör."


tragédia

2019. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gazdag férfi simán válasz "rangon aluli" szegény nőt, ha a nő 10 pontos. Fordítva ez már nem igaz.


Valóban vannak ellenpéldák, de genetikailag akkor is nagyobb az esély a szép gyerekre, ha mindkét szülő szép.

2019. dec. 17. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak a ingyen éles a lényeg. Nem kötelező gyereket vállalni!


24/N

2019. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szegény csúnya pasival jön össze az mivel jobb?
2019. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: hát azzal értelemszerűen sose fog. Nem is értem a felvetésedet.
2019. dec. 17. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy csúnyák lesznek. én nagyon csúnya vagyok, a feleségem viszont szép és a gyerekeink is szépek:) ja és nem vagyok pénzes:)
2019. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!