Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jóképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű és trendi 60 kilós férfi, akkor nekem csak kövér lány juthat?

Figyelt kérdés
Személyesen szoktam ismerkedni nőkkel. Kb 15 visszautasitast éltem meg egy év alatt. Nekem mind vonzó volt, fordítva gondolom én nem. Volt amelyik kitért rá hogy a 182/ 90 kiló az erősen túlsúlyos számára.
2019. dec. 17. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak kövér. Kövér és öreg.
2019. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Kb 15 visszautasitast éltem meg egy év alatt."

Én is így vagyok vele, pedig 180 centihez 63 kiló vagyok. Az arcodon múlik, ha az tetszik nekik nyert ügyed van. Sajnos nagyon egyen-ízlésük van, azt vettem észre.

2019. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andi80018 ***** válasza:
76%
A 60 kilós férfi rohadtul trendi egyébként. :-) Az tény viszont, hogy az arcberendezés lényeges. Most hogy nálad mi volt a szitu, miért nem jöttek össze a randik, nem lehet tudni.
2019. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

182/90 az lehet izom nélküli löttyedt vagy izmos, kicsit nagydarab test is. Azért a szélesebb vállú izmosabb alkat pár kiló felesleggel általában bejön a csajoknak.


Egyébként meg mi ez az undorító stílus amit manapság mindenki a kövér lányok irányába mutat?

2019. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen magas vagyok és 74 kiló, szóval ha az a többlet rajtad nem izom, akkor nem értem mi bajod a ducibb csajokkal.
2019. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amilyen vagy te férfiban, maximum olyan JUTHAT! nőben. Persze feltételes módban. Mert legtöbbször azokat a nőket is elviszik a kevésbé válógatós, de jobb megjelenésű férfiak, gyakran második, vagy harmadik tartaléknak. Ha ennyi visszautasításban volt részed, valószínűleg nem jó ligában indultál. Magasabb osztályban akartál játszani mint ahová tartozol. Nem akarlak elkeseríteni, de még a saját ligádban lévő nőknél is elenyésző, gyakorlatilag 0 esélyed van, hiszen ők is magasabb osztályból szeretnének partnert. Tehát a magadénál legalább 2-vel lejjebb érdemes keresgélni, de a siker még így sem garantált. Persze véletlen össze akadhatsz valakivel és minden happy lesz.
2019. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Amíg így gondolsz a nőkre, mint egy tárgyra, amiből vagy ilyen, vagy olyan jut neked, addig öregem marad a marokmarcsi.

36N

2019. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
#8 Nem is értem miért nem akarnak tőled semmit a nők, pedig az írásaid alapján egy igazi főnyeremény vagy...
2019. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

185/108 kiló vagyok, férfi, és imádnak a nők. Azzal kezdeném, hogy tisztelem őket, plusz magabiztos vagyok, kedves, okos, és még szerény is, viszont a dumám is jó.

El kéne felejteni mán' a "Kicsi farkam? Alacsony vagyok? Kövér/sovány vagyok?" marhaságot. Legyen kisugárzásod ecsém.

2019. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az arc számít. Én 186cm 93kg 16%os testzsírral,edzek egy jópár éve így akkora hátam mint az ifa plató karom is acélos mégis rengeteg a visszautasítás. Hiába vagy kívül belül tip-top és még pénzed is van. Nem tudom hol próbálkozol de neten felejtős a sztori.
2019. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!