Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jóképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű és trendi 60 kilós férfi, akkor nekem csak kövér lány juthat?

Figyelt kérdés
Személyesen szoktam ismerkedni nőkkel. Kb 15 visszautasitast éltem meg egy év alatt. Nekem mind vonzó volt, fordítva gondolom én nem. Volt amelyik kitért rá hogy a 182/ 90 kiló az erősen túlsúlyos számára.
2019. dec. 17. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van férfi ismerősöm,aki 180 cm kb és 87 kg, nagyon vonzó. Ha esetleg rendelkeznél némi sportmúlttal, és nem csak háj lenne rajtad az a plusz 30 kg, akkor nem lenne baj. Kezdj el edzeni. Az önbecsülésednek is jót tesz.
2019. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es: bullshit.
2019. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell 60 kilónak lenned. Lehetnél 92 kiló is, csak nem a hájtól, hanem az izomtól. Mostanhoz képest kb. 2 év munka lenne, hogy egy enyhén izmos, sportos alkatot összehozz magadnak. Előbb lefogysz, aztán izmosodsz. Én fél év alatt fogytam 24 kilót, amikor eldöntöttem, hogy fogyni akarok.


Ezen kívül kérdés még, hogy a megjelenésed egyéb dolgai rendben vannak-e, amiknek semmi köze a jóképűséghez. Büdös vagy, vagy jó illatú? A stílusod, öltözködésed igényes, rendben van? A frizurád, arcszőrzeted igényes, stílusos, rendben van?


És akkor még ez csak a külső volt, amiken tudnál változtatni, ha bármelyik még nem tökéletes. Ha ezek rendben vannak, majd belemegyünk ilyenekbe is, hogy vicces, jó dumás, szórakoztató vagy-e. Tökös vagy valószínűleg, mert oda mertél menni 15 lányhoz, amire a férfiak 95%-a akkor is képtelen lenne, ha pisztolyt tartanának a fejéhez, de ezen felül lehet hogy még tudnál javítani a nőkkel való kommunikációs képességeiden.

2019. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagyok jóképű és trendi 60 kilós férfi, akkor nekem csak kövér lány juthat?"


Nem, mert a kövér nőknek is a tökéletes pasi kell. Akárkivel nem érik be.

2019. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7-es!!


"Amíg így gondolsz a nőkre, mint egy tárgyra, amiből vagy ilyen, vagy olyan jut neked, addig öregem marad a marokmarcsi."


Ebben igazad van, és minden tiszteletem neked, illetve az olyan nőké akik normálisan gondolkodnak, de sajnos a huszonéves nők többsége is egy tárgyként tekint a férfiakra. Persze az nem mentesít egy férfit, de sajnos ez olyan oda-vissza játsszó dolog.

2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!