Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Először egyedül érzem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 29 éves férfi vagyok. Volt már komolyabb 6 éves párkapcsolatom is, azóta viszont inkább csak rövidek.


Sosem voltam párkapcsolatfüggő, el voltam egyedül is, sőt inkább egyedül voltam, minthogy belemenjek egy olyan kapcsolatba aminek már akkor láttam, hogy nincs hosszútávú jövője mikor már az ismerkedésnél voltunk. Viszont most a tavasszal volt egy fél éves kapcsolatom egy 24 éves lánnyal, ami vége is lett az ősszel és először úgy érzem, hogy egyedül vagyok. Sajnos én szakítottam vele, de utólag megbántam, viszont ő hamar továbblépett így már az újrakezdésre sincs lehetőség.


Volt már hasonló az életemben és hamar továbbléptem én is, most viszont valahogy nem megy. Elég kedvetlen vagyok azóta, nincs kedvem semmihez sem, a munkámat elvégzem aztán ennyiből áll ki a napom.


Mit kellene tenni? A barátaim szerint el kellene kezdjek ismerkedni, de őszintén szólva nem érzem a szükségét, ezzel régen is így voltam, viszont a továbblépést valószínűleg ez hozná el az én részemről is. Általában nincs bajom azzal, ha egyedül vagyok, most még is magányosnak érzem magam, de az is lehet, hogy az "öregedéssel" jött ez ki rajtam?


Volt már más is hasonló cipőben aki nem párkapcsolatfüggő de még is egy idő után úgy érezte, hogy még sincs el olyan jól egyedül, mint korábban?


Köszönöm



2019. dec. 18. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ad1: máskor meg kell becsülni jobban a másikat.

Ad2: ne gyere az öregedéssel 29 évesen wazze, én mindjárt 32 vagyok.

Ad3: Öt combú barátnőd kéznél van.

Ad4: Itt vannak az Ünnepek. Akciós a kötél. 😂

2019. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D


Nem a szex hiányzik amúgy, inkább az a feeling, hogy teljesen jól elvoltam egyedül, de most viszont frusztrál ez a helyzet.


Vajon ezt érezhetik a párkapcsolatfüggők egyébként? :D

2019. dec. 18. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad kiscsavo, új év, új nő.

#1 😂

2019. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem szeptemberben dobtak ki egy 3 hónapos kapcsolatból, ami szar volt, nem szeretett a csaj. Most semmi nem jön össze. Talán kicsit le kéne szarni, de nem megy. Pedig akkor lehet, hogy jövőre lenne talán valami.
2019. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már lassan 4 éve egyedül nyomom, a válásom óta. Nem is látok reményt, hogy bármi is változni fog, de már lexarom. :) Néha vannak mélypontok, aztán felemelkedek, mert van egy jó mottó, ami megerősít. "Hogy beválik a lottó". :D

Egyébként meg Hardcore never die, Gabber forever. :))

2019. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!