Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálod le ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálod le ismerős körökben, társaságban, ha megkérdezik, miért nincs senkid/szűz vagy?

Figyelt kérdés

Én pl. nagyrészt ez miatt nem is bulizok pl.

Régen se buliztam, de ezek miatt most meg főleg nem. Ha elmennék, azon paráznék, hogy én valami kívülálló vagyok,meg hogyan kéne lereagálni az ilyen kérdéseket, mikor mindig elő kerül a téma.



2019. dec. 18. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Eddig velem csak úgy fordult elő ez a szituáció, hogy egy barátom, aki tudta hogy szűz vagyok és épp haragudott rám valamiért rosszindulatúan megkérdezte egy társaságban, hogy "na és x, te mikor szexeltél utoljára?". Nem válaszoltam neki, nem azért, mert szégyellném, hogy szűz vagyok, hanem azért, mert egyértelműen azért kérdezte, hogy megalázzon a társaság előtt, ezt az örömöt pedig nem szerettem volna megadni neki. Amúgy ha valaki őszintén érdeklődne, akkor szívesen elmondanám neki, mondjuk nincs semmi bonyolult háttérsztorim, egyszerűen csak nem volt még soha senkim.
2019. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kérdeznek ilyeneket, de ha mégis megtörténne, akkor hazudnék valamit az biztos a múltamról. Ezek a dolgok olyan stigmának számítanak férfiként, mint egy nőnél az, ha prostituált.
2019. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szűz nem vagyok, de a szingliségre két válaszom van, attól függ, milyen kedvemben vagyok. Vagy azt mondom, hogy azért, mert nem kellek senkinek, vagy azt, hogy nem akarok kapcsolatot. Mindkettő igaz, tényleg nem kellek senkinek, de hála a jó égnek, mert nekem se kell senki. :D
2019. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Normális körökben lehetsz őszinte, ha meg köcsögök vannak körülötted, jobb egy kitérő válasz, én így vagyok vele. Egyszerűen még nincs, most nincs, alakulóban van, valamivel lezárod aztán kész.

Elviekben ezen semmi parázni való dolog nincs kortól függetlenül, de sajnos én is tapasztaltam idióta munkatársak közt pl., hogy csak a mindennapjaimat nehezítettem volna meg ha bevallom, hogy még nem volt senkim. Normális intelligens körökben nem téma, őszintén lehet erről is beszélgetni, ilyen emberektől csak pozitív segítőkészséget kapsz vissza. Ezen semmi szégyelnivaló nincs, keresed az igazit, és kész.

2019. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Karrier, hobbi és más dolgok, várok az ideális, nagy őre, én ilyen vagyok, kibírom addig.. Csak komolyra vágyom, akiben megbízok. .. Az én dolgom, én életem..
2019. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem szokták kérdezni, de nem is kell mert látják, hogy ronda vagyok.

Egyedül anyám idegesít ezzel. Álomvilágban él, azt hiszi van bármi esélyem. Neki mindegy mit mondok, elmegy a füle mellett.

30F

2019. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!