Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi értékét nagyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi értékét nagyban csökkenti az, ha vidéki? Minél vidékibb annál silányabb?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem, a legtöbb nőnek - és a vidéki nőknek is - a budapesti férfi az igazi férfi. Esetleg ha külföldön van elit diplomás állása, az is jó. Minden más hátrány.

Vidéki nagyvárosi -1 pont

Vidéki kisvárosi -2 pont

Falusi -3 pont

Persze csak ha férfi. A nők értékén ez mit sem változtat. Egy nőnek csak a szépsége és fiatalsága számít.

Ti is így látjátok ezt?


2019. dec. 18. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Én nem így látom.

Megyeszékhelyen laktam. Élettársam faluból származik.

2019. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Elárulom: nem az a baj veled, hogy vidéki vagy. Itt sokkal komolyabb bajok vannak.
2019. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2019. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha albérletben lakik, az is csökkenti. A nők elvárják a saját lakást.

Albérlet: -5 pont

2019. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
a saját lakás hiánya inkább -10 pont
2019. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Vidéki nőként eleve vidéki férfivel jöttem össze. Mégis mit kezdjek egy budapesti férfivel, ha én Zalaegerszegen élek. Ja, és akkor a férjem épp egy kis faluban élt, mikor megismertem, bár a városban dolgozott.
2019. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
81% szerintem felesleges bármilyen személyes sztorit írni, látod, oda sem figyelnek, csak egymást licitálják túl, hogy mire vágyhatnak a nők.
2019. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Milyen az az elit diploma? Van sima diploma meg elit? :D

Amúgy engem nem érdekel. Sőt, én faluban lakok és köszönöm szépen jól megvagyok itt, nem szeretnék elkoltozni, egy Budapesti férfi viszont soha nem költözne le hozzám falura, szóval jobb is ha nem olyat választok.

2019. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez így van. Csak a budapesti férfiaknak van nőjük. Budapesten kívül nem is él senki párkapcsolatban, mert ahogy írod, a falusi lányok is csak budapestiekkel jönnek össze.


Komolyan, hogy jut eszetekbe ennyi baromság?

2019. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

Amugy ebben van valami. Budapestiek sokkal szocializaltabbak. De! Videkiek meg lehetnek szeretoek,erzelmesek,megbizhatok...ugyesebbek barkacsolas szereles. Egyiket se néznem le.


Ugyanugy varoson is lehet vki proli aki megy a tomegaru után,faluban is lehet valaki nagyon buta tanulatlan.



Eloitelet!!

2019. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!