Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért és hogyan tudják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és hogyan tudják a férfiak leadni az igények?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem hogy tudják leadni az igényeiket... És képtelen vagyok rá, probáltam leadni de 2 hónap után erekciós gondok léptek fel...

Csomó olyan férfit ismerek aki sokkal jobban örülne ha Palvin Barbara lenne a barátnője de leadja az igényeket és egy kövér igénytelen nővel összejön...


2019. dec. 19. 07:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
#........ IgényekET?
2019. dec. 19. 07:20
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Arra nem gondoltál, hogy valakinek bejönnek az ilyen nők? Illetve hogy olyan jó belső tulajdonságokkal rendelkeznek amiről te még az interneten se olvastál?
2019. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Nyilván van ilyen, de most nem ezekre a férfiakra gondolok, hanem azokra, akik leadták az igényeket, nem is kevés hidd el... És tudom hogy közben Palvin féle nőkre vágyik...
2019. dec. 19. 07:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem jönnék össze olyan nővel, aki nem tetszik
2019. dec. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem azok a pasik nullák a szememben, akiknek a külső a legfontosabb. Szóval azt hiszem megértem a problémádat.
2019. dec. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt a többi nő vajon megtalálja e parját? Olyat talál aki mrgfelelő neki minden szempontból? A saját igényeimet tartom szem előtt, tedd te is ezt.
2019. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a legtöbb embernek nincs reális önképe, nincs önbecsülésük se, ezért nem tudják, hogy mit is érnek valójában. Sőt, rengeteg embernek irreális elvárásai vannak a másik felé. Pl. egy elhízott férfi vágyhat vékony modell alkatú nőre, de csak az álmaiban, mert a valóságban őket sose fogja megkapni. Egy minimálbért keresőnek nem lehet az a kikötése, hogy csak diplomás minimum fél milliós fizetésű személlyel jön össze. Nem egy súlycsoport és irreális a kérése.

Azt várd el elsősorban a másiktól, amit te saját magad is teljesíteni tudsz.


Tudod kérdező, a nincsből könnyű leadni. Lehet, hogy a szóban forgó személyeknek irreálisan magasak voltak az elvárásaik magukhoz képest, csak a helyzetet úgy állítják be, hogy jaj ők milyen szerencsétlenek, pedig éppen most állnak a realitás talaján.

2019. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. Szerinted ezt lehet tudatosan irányítani? Egy érzést..... Ez ami hihetetlen, tök mindegy hogy nézek ki ha utálom a tök főzeléket akkor mindenhogyan utálni fogom...
2019. dec. 19. 07:58
 9/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, nyilván ha összejön vkivel aki nem tetszik neki, legyen az kövér v sovány, az már az ő baja, az ő döntése, és egye amit főzött. Nem értem miért kéne leadni az igényeket, ha nincs olyan a láthatáron aki igazán bejön akkor egyedül vagyok, ennyi.
2019. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Erre írtam, nincs nincs reális énkép, önértékelés.


Pl. vágyhatok én Bora Borára, ha csak minimálbért keresek, és nem tudok félre tenni.

2019. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!