Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány elsőre, netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elsőre, netán másodjára is elutasít titeket, akkor próbálkoztok tovább? Mert itt sok olyat olvasni, hogy ha a nő elzárkózott az ismerkedés elől, de a férfi kitartó volt, akkor később összejöhettek.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ilyen van?


Nekem is van egy ilyen nő, igaz eddig csak kétszer írtam neki faceen, nem reagált. Ismerősnek azonnal visszaírt (neki nem ismerőse). Azt meg nem akarom, hogy zaklatás legyen. Személyesen kellene, de 1 hónapja nem találkoztam vele.


2019. dec. 19. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán létezik ilyen, de fontos az, hogy mi a visszautasítás oka, hogyan viszonyul hozzád a nō alapból.. nem mindegy, hogy azért utasította vissza, mert fél a férfitōl ès bizalmatlan, vagy azért, mert undorodik tōle.
2019. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés. Nem írt vissza, nem beszéltem vele személyesen. Nem tudom.
2019. dec. 19. 08:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ismerősöd a Facebookon? Mert ha nem, akkor nem biztos, hogy látja az engedélykereseket.

Ha igen, akkor szerintem felejtsd el. :/ Ha 2x sem írt vissza, az teljesen egyértelmű jelzés.

2019. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerős, de haveromnak sem votl az, és neki rögtön visszaírt.
2019. dec. 19. 08:43
 5/11 anonim ***** válasza:
És honnan kéne tudnunk, hogy mi állt a két levélben, hogy mire reagált és mire nem?
2019. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Addig próbálkozok amig nem lesz távoltartási
2019. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok értelmi fogyatékos, értek a nemből
2019. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En azert nem akarok eljutni idaig.
2019. dec. 19. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, legyen tartasod, ennel tobbet ersz
2019. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban kedvelem azokat, akik értenek az elutasításból, nem hiányzik egy zaklató, és a játszmázó nőket sem értem.
2019. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!