Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek tetszene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene ha tinderen egy rövid verssel írna rátok egy fiú?

Figyelt kérdés
Amibe beleszőtte a neveteket, és egy randimeghívást is?

2019. nov. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szia Kati, mi van veled?

Énszerintem szép a melled.


Én mondókával szoktam.

2019. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Elmebetegekkel nem randizom...
2019. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Elmebeteg, mert ír egy verset???? Nemár :D


Nem vagyok nagy versrajongó én sem, de bakker, már az energiát és időt önmagában értékelném, amit befektetett a versikébe...

2019. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szevasz Magdi

Meg akarlak dugni?


Amúgy aranyosnak tartanám, ha nen ilyen proli, csak az a baj, hogy az ember nem tud mit reagálni rá. Erre is kell szerintem gondolni. Mikor anno tindereztem, kaptam verset és persze, aranyos, jópofa, kreatív, de nem tudok mit írni rá azon kívül, hogy wow, ez tök eredeti, köszönöm szépen vagy hasonlók. Ha valakire ráírsz, képzeld magad a helyébe, hogy te mit lépnél, ha valaki ilyesmivel írna rád. Ha plusz infót nem tartalmaz, akkor az beszélgetés szempontjából zsákutca.

2019. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy magasabb csajnak:


Te a magas, én a pici, szemmagasságban a cici!


Úgy általában: De szép vagy te menyecske, megb@׳aķ én ma este!



Szerintem, amúgy ez gáz. Én nem írnek így rá egyre sem.

2019. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!