Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a srácról, aki ilyeneket mondott nekem Tinderen?

Figyelt kérdés

Matcheltünk, rám írt. Nem volt semmi leírása, kértem, hogy meséljen, mit lehet róla tudni. Ezt mondta: "Facebookon XY néven megtalálsz rólam minden infót, meg Linkedinen is fent vagyok, ha az a kérdés, mit dolgozom". Komolyan elvárta, hogy majd én kutatgassak utána, ha meg akarok tudni róla valamit, nyomozzam ki :D Így nem nagyon lehet beszélgetést sem fenntartani, nemhogy ismerkedni. Aztán megkérdezte, mi a teljes nevem. Mondtam, hogy én még nem szeretném elárulni, majd ha odajut a beszélgetés, folytathatjuk Messengeren. Válasz: "Én is megadtam, gondoltam, ez így fair, amúgy is, semmi titok nincs ebben". Először is, én nem kérdeztem meg a nevét. Tényleg megadta, de nem kértem. Másodszor meg hadd döntsem már el én, hogy kinek adom meg a teljes nevemet és kivel beszélgetek Messengeren, ki jelölhet be Facebookon... És még le is b.a.sz, hogy "ez így fair".


Durva, mi?


2019. dec. 20. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi a véleményed arról, hogy 0, azaz nulla egyezésem van Tinderen? Durva, mi?
2019. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Jó szűrő kideriteni h ki az aki valóban hajlandó tenni azért h megismerje őt. Egyetértek vele, veled nincsen dolga.
2019. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem természetes, de nem is durva.

A pasi biztos rutinos tinderes, így aztán leegyszerűsíti a szokásos kérdésekre válaszolást.

Nekem se lenne szimpatikus, kicsit nagyképűnek tűnik ezzel a szöveggel.

A pasik viszont egyszerűbben működnek mint mi, nők. Simán elárulják a nevüket, linkelik a közösségi profiljukat, néha még úgy is,hogy kapcsolatban állnak.


Ha nem fogadta el azt,hogy Te nem ezt tetted ne foglalkozz Vele. Valószínű,hogy a későbbiekben se működne köztetek a kommunikáció.

2019. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
egyetértek a sráccal, ha érdekel, meg nézheted, nem hinném hogy trükközik és rejtegetni valója lenne. gondolom nincs is annyira rádszorulva. hagyd ezt túl jó ez a gyerek hozzád szerintem.
2019. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Komolyan ilyen vélemények vannak, hogy az a jó, ha nem beszélgetünk, hanem majd én járjak utána, hogy ő mit szeret, mit dolgozik, milyen ember is valójában? És ha együtt élünk, hazajön a munkából, megkérdezem, milyen volt a napja, majd azt válaszolja, hogy kérdezzem meg az egyik kollégáját, ha nagyon tudni akarom?


3-as, köszi :)

2019. dec. 20. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nálam már az is szűrő, ha valaki egyáltalán fent van Tinderen.
2019. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Te még nagyon éretlen vagy ehhez.
2019. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Mihez? El kell érni egy bizonyos kort vagy érettség szinten ahhoz, hogy örüljek, hogy nem mesél magáról valaki, hanem megkér, hogy kutassak, majd leb.a.sz, hogy ő nem kutathat, hanem inkább én akarok mesélni magamról?
2019. dec. 20. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is fura lenne ez így. Szerintem rövidre is zárnám ezt az ismerkedést.
2019. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Ne is foglalkozz vele. Viszont ha legközelebb hasonló szitu adódik, kérdezz rá, hogy ezt a "szabályt", ami szerint fair vagy nem fair, KI ALKOTTA, és miért nem kérdezte meg tőled, hogy egyáltalán hajlandó vagy-e ezt a feltétel(rendszert) elfogadni.
2019. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!