Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor zátonyra futott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor zátonyra futott a beszélgetés, ismerkedés ezzel a lánnya a Tinderen?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam a tinderre és összehozott az app a lánnyal, aki az üzenetemre visszaírt és elkeztünk beszélgetni, ismerkedni. Azt mondtam neki, hogy beszélgetés, barátkozás és ismerkedés miatt regisztráltam mivel egyedül álló vagyok, és komoly párkapcsolat alakulása reményében próbálgatom az appot. Tehát elmodtam neki, hogy idővel komoly kapcsolatot szeretnék, azt mondta, hogy ő is komoly kapcsolatban gondolkodik.

Beszélgettünk személyes dolgokról amiről ilyenkor, ismerkedéskor szokás.

Az egyik üzenetemre azonban megfeneklett a dolog, ezt ítuk idézem:


Én: "Van Facebookod? Elkérhetem? Én Xyz Zxy néven vagyok megtalálható a Facebookon."


Ő: "Ne haragudj de én nem szoktam ilyen hamar megadni :D"


Én: "Értem"


És ezzel abban maradt a dolog. Mindezt két, két és fél hét Tinderes üzengetés, beszélgetés után mondtam neki. Akkor most végül is arra következtettem, hogy nem is akart semmi különöset csak szórakozott velem.



2019. dec. 19. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit. Sőt, azóta valószínűleg megvolt pár szépfiúnak az alkalmazásról.
2019. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Két hét után már találkozni kellett volna, nem FB-elérhetőséget kérni. De ha azt nem adott, a találkozóba sem ment volna bele. Sok nő csak beszélgetni akar. Vagy ha esetleg mást, azt nem veled.
2019. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kolompár Achillesz, de mocsok vagy. Útálom a válaszaidat.
2019. dec. 19. 15:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban szeretne veled ismerkedni, az nem hagyja ennyiben.
2019. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Kamu a csaj!
2019. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Megnézett téged fb-on és ott már nem tetszettél neki, és sajnos a számára egyszerű utat választva nem jelentkezett többé.


Vagy B verzió: kamu a csaj, csak szórakozott a barátja mellett pl.

2019. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél naív, rajtad kívül még másokkal is beszélgetett.

Nem te voltál a befutó.

Tök felesleges 2 hétig írogatni, mert személyes találkozás dönt úgyis.


Mellesleg nagy reményeket ne fűzz a tinderhez, mert bármelyik pillanatban ráírhat egy nálad jobb pali és egyből kukázva leszel.

Nekem volt hogy akkor lépett le a csaj, mikor már a randi napját is lebeszéltük.

Volt aki 2 találkozás után lépett le, pedig semmi jel nem utalt rá.

2019. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj de én se adtam volna meg a facebookomat ilyen hamar. Nem folytattad a beszélgetést, biztos azt hitte a lány, hogy megsértődtél.
2019. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha mondta volna, hogy bocsi de nem tetszel, megértem, nem sértődök meg. Én öszinte voltam vele, igyekeztem, nekem tiszta a lelkiismeretem.
2019. dec. 19. 15:59
 10/21 anonim ***** válasza:
#15.48 Nem sértésnek szántam. Valószínűleg jó volt veled beszélgetni, mást nagy valószínűség szerint nem akart tőled, ha két hét után nem vállalta magát.
2019. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!