Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt rontjàk el a ffiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt rontjàk el a ffiak az ismerkedést ha minden a sinen (net. Tarsker. )? Olyankor valojaban nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

Nem èrtem az olyan huzàsokat amikor ismerkesünk beszelgetünk, egy hullamon vagyunk online, en azt hiszem tuti ö lesz a befuto mert kijövünk es minden szupi, es amikor talalkozasra kerülne a sor,

Vagy: odàzza huzza, hanyagolja, maradna online


Vagy: talalkozora, randira hivàs helyett benyögi, hogy menjek hozzà fel(igy hogy még élöben nem is latott)


Vagy: az addig jo hetekig tarto chatelésben elkezd megvaltozni bunkozni sèrtegetni beszolni, szinte a hibakat keresve azokra fokuszàlva



Szoval amikor kezdek nyitni feléjük, zöld utat engedek, ugy itélem meg a korabbiak alapjan hogy hajlando vagyok személyesbe is atvinni màr mert kaptam annyi pluszt ami megalapoz annyi bizalmat, hogy ugy érzem rendes korrekt srac, azaz màr csupan egy "karnyujtasra" vagyok attol hogy ö "megkaphat", olyankor a több hetes felépitett megalapozott ismerkedest egyetlen mondattal áthuzzàk. Pl feljössz hozzàm? Meg ilyenekkel.


Ha normal lett volna randi, szemelyes ismerkedes progik kialakult vonzalom kemia,kapcsolat, amihez nyert ügye volt eleve hogy erre van esély, azaz elöbb utobb ugy nala kötöttem volna ki, akkor miért kényszeritenek arra az ilyen beszolasokkal hogy visszakozzam meg letiltsam?


Szoval szélsösegesen irva, amikor meghoditotta a nöt a ferfi es a nö ott all elötte karnyujtasnyira hogy màr sinen van minden, es eddig jol "taktikazott", olyankor miert vàgnak be olyan sèrtéseket, hogy a nö inkabb letiltsa?


2019. dec. 25. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert mondjuk egy társkeresőn ha egy faszinak sikerül egy lánnyal beszélgetésbe elegyedni, tehát a 100ból 2-3visszaír, akkor már sínen érzi magát és te valószínűleg egy olyat fogtál ki aki szedi a nőket de nem sok sikere van, hogy egy ilyennel elbarmolja az egészet, úgyhogy készülj fel, mert erről az oldalról is 100ból 2-3csávó lesz akivel lehet mit kezdeni.. és általában ezek nem feltűnő profilok ha épp társkeresőn nézed.

Ez csak egy tipp, én így látom a dolgokat.. férfiként örülsz ha nagyritkán hozzádszól valaki, nőként meg ha kapcsolatot akarsz akkor válogathatsz hogy 100ból 90nek tetszek, abból 50kimondja h csak arra kellenél neki, 30azt állítja többre kellesz aztán miután megkúr, otthagy és véhül a maradék 10el lehet mit kezdeni, de abból is kiesnek azok akik messze laknak vagy nem tetszenek, esetleg más az elképzelésük a jövőjükről amivel a te elképzelésed nem egyezik...

2019. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyesmit tapasztalok a nők részéről. Minden stimmel, mondogatja ő is, hogy szeretne találkozni (bár a többség inkább csak nagy kegyesen kb hajlandó találkozni), de mindig elodázza, nem ér rá, más programja van.


A legszebb, egy pár hónappal ezelőtti megmozdulás volt amikor randiztunk egy csajjal. Minden rohadt jó volt minden ahogy kell, aztán a csaj egyik egyik gyereke akik nevelt (óvónő) meghalt (nem ott, hanem az anyja felügyelete alatt) elmondta hogy nagyon rosszul érzi magát miatta, és hogy teljesen maga alatt van, és így inkább hazautazik hétvégére. Aztán egírtam neki hogy megértem, Oké ahogy szeretné. Többet nem írt vissza semmit, pedig ismerősöm maradt, el is olvasta egy két üzenetemet ,de semmi válasz. Azóta is ismerősöm de azóta csak kézbesítő vannak az üzenetek hónapok óta, és kérdeztem hogy magyarázza már el hogy ez most mi? Nem látta, kézbesítve...

Bár nem tudom mi baja, de ha bajuk van a nőknek akkor minimum törölnek az ismerőseik közül, akár tiltás, de ő semmi. Teljesen ignorál. Bár a történeteimet néha megnézi.

2019. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!