Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt mindenki a magyar nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki a magyar nettó átlagbér felett keres (240), sokan írnak 300 feletti bérükről, akkor hogy mégis szinte 5 ből 4 ember magányos a gykn? Ha ilyen jól keresnek, akkor boldognak kellene lenniük, tapadna rájuk a másik nem.

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 16:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván aki szarul keres, esetleg munkanélküli, az nem fogja odakommentelni egy kérdés alá, hogy "nem dolgozom, anyám tart el", mikor látja, hogy már arra is milyen undorító stílusban, habzó szájjal mocskolódva reagál a csőcselék, ha valaki gimnazista korában nem dolgozik minimum diákmunkán.
2019. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Vagy mentős, ápoló, pedagógus, szociális munkás, kormánytisztviselő


gondolom mindnek van 2-3 mellékállása mellette. Másként nem lehet.

2019. dec. 25. 17:01
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nem Budapestet kéne alapul venni.


ÉS azt se mondja senki, hogy "akkor menj fel Pestre" persze az egész ország költözzön oda nem? :)

2019. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Attól, mert megkeresem a 300-at, még magányos vagyok. Lehetőségem sincs nőkkel találkozni. Melóban 0 nő van (IT szektor), neten nem válaszolnak meg nem matchelnek, egyéb helyekről maximum barátságok alakultak. Egyébként azért, kérdésedre válaszolni, mert a pénznek nincs köze a vonzalomhoz. Pénzért max. qrvát vehetsz, én barátnőt keresek.
2019. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, aki jól keres az általában keményen dolgozik (nem feltétlenül fizikai munkára gondolok). Én nem keresek rosszul kezdőként, vannak üres óráim de nagyon kevés, az gyakoribb hogy túlóráznom kell. Kezdőként! Aki hasonló pozícióban dolgozik mint én a cégnél, csak magasabb beosztásban és nyilván régebb óta, azoknál a rugalmas munkaidő úgy értelmezendő hogy látástól vakulásig a gép előtt ülnek, és még otthon is dolgoznak. Persze ők nagyon jól keresnek, de ezzel csak érzékeltetni akartam hogy aki jól keres az sokat dolgozik, és nincs ideje itt a gyakori kérdéseken válaszolgatni.
2019. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
72%

Miért hiszik azt, hogy pont azoknak nincs ideje/kedve itt lebzselni a gyakorin, akik sokat keresnek? A keveset keresők azt hiszik, hogy a sok pénzt kereső emberek arányaiban annyival többet dolgoznak a több pénzükért? Ez a butaság honnan jön?


Én programozó vagyok, 26 éves, nettó 450 ezret keresek és nem rég kaptam nem hivatalosan heti 32 órás munkaidőt 40 helyett változatlan fizetéssel (mert kivehetek heti 1 napot home office-nak, de igazából nem kell csinálnom semmit, otthon vagyok és szabadnap van). De a maradék 4 munkanapból is kb a fele az, amennyi időt a munkámmal kell töltenem, olyan feladatokat kapok, a többi időben YouTube videókat nézek, olvasok, a munkatársakkal beszélgetünk.


A fő kérdésre visszatérve pedig nem érzem gazdagnak magam, hiába vagyok tisztában, hogy jobban keresek az emberek 90%-ánál. Ha elteszek havi 200-at a fizetésemből, akkor is 10-15 év, mire egy lakásra valót összespórolok. (A családom nem gazdag, nem tudnak megtámogatni.)

2019. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
25: Jah, főleg, hogy ilyenkor decemberben a legtöbb helyen 2 hét szabadságok vannak.
2019. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
220 a nettóm. Nem élek belőle rosszul, de nem is vagyok kőgazdag rongyrázó típus sem, hitel sem kellett semmire. Nem a patkánytanya Budapesten élek.
2019. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik azt, hogy pont azoknak nincs ideje/kedve itt lebzselni a gyakorin, akik sokat keresnek?"

Mert ez így van. Persze jellemző egy újabb szerencsétlen aki ide jár kiélni az elfuserált életéből fakadó frusztrációját. Én nem is írtam hogy mennyit keresek mert azt gondolom hogy senkinek semmi köze hozzá, de már jön habzó jájjal, tubarózsa méretű aranyérrel rákontrázni "demárpedig én programozó vagyok és 25 évesen 450 ezret keresek láblógatással" Majd egyszer talán te is kapsz egy jó állást ahol megfizetnek de cserébe elvárják hogy sokat teljesíts, addig is viszont fejezd be a vergődést mert k. szánalmas

2019. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
En sokat keresek és elég nőm van
2019. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!