Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt mindenki a magyar nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki a magyar nettó átlagbér felett keres (240), sokan írnak 300 feletti bérükről, akkor hogy mégis szinte 5 ből 4 ember magányos a gykn? Ha ilyen jól keresnek, akkor boldognak kellene lenniük, tapadna rájuk a másik nem.

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 16:13
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű betanított munkás vagyok 275 ezerért. Plusz 1-1 napot bevállalok éjjeli őrként kb havi 40 ezerért.


Ez persze Budapest, aki dolgozni akar az tud. Viszont egy átlag barátnőm van. Nem a pénzzel fogtam meg, ez a kereset kevés lenne egy goldiggerhez. Oda milliók kellenének.

2019. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Plusz 1-1 napot bevállalok éjjeli őrként kb havi 40 ezerért.



Utolsó: nem tudod, hogy ha 2010 ben vizsgáztam le bizt. őrként, de azóta soha nem használtam fel, akkor a kamaratagságit még ki lehet váltani? Vagy újra vizsgázni kell? Hogy megy ez mostanság?

2019. dec. 25. 21:48
 43/44 anonim ***** válasza:
A tobbszoroset keresem az atlagbernek, es van felesegem, meg abbol a korszakbol, amikor nem kerestem tobbet, es ettol fuggetlenul vegtelen lelki es ertelmi szegenysegre vall, ha valaki az anyagi helyzethez koti, hogy juthat-e valakinek parkapcsolat.
2019. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Én köztük vagyok,de semmi köze a fizunak a boldogsághoz a Te képzeteid szerint.

Aztán nem is az összeg a fontosabb, hanem az, hogy miképp osztod be!

Gondolom kisfiú vagy még...

2019. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!