Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt mindenki a magyar nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki a magyar nettó átlagbér felett keres (240), sokan írnak 300 feletti bérükről, akkor hogy mégis szinte 5 ből 4 ember magányos a gykn? Ha ilyen jól keresnek, akkor boldognak kellene lenniük, tapadna rájuk a másik nem.

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 16:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

A 300 körüli bér az pont az a kategória, ami még nem elég a gold diggereknek, a normális nőknek meg nem ez számít. Ha van valami hibája az embernek, akkor durván kell sokat keresnie, nem 300 ezret, ha meg nincs, akkor nem lényeges a pénze.

#9: A "mérnök", aki nettó 4-500 ezrekről ír itt, az vagy álmodozik, vagy kinn dolgozik, esetleg meg sem tudja különböztetni a bruttót a nettótól.

2019. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
58%

Én se értem ezt, hogy aki jól keres, annak látástól vakulásig dolgoznia kell. Mármint persze, nyilván vannak ilyen munkahelyek, munkakörök, de nem mindegyik az. A férjem programozó, én multinál dolgozom sima egyszerű alkalmazottként, kettőnk összbevétele meghaladja a millió nettót, 8 óra+ebédidőt vagyunk bent a munkahelyünkön, és ennyi. Nem hozzuk haza a munkát, a hétvégék szabadok, és munkaidőben is bőven van időnk akár kávézni a kollégákkal, akár YT videókat nézni, akármi. Néha van igény túlórára, de azt meg megfizetik, természetesen, és azok tervezhetőek és ritkák, átlagosan azért havi max 1-2 nap van szükség mindkettőnk esetében rá. Meg nem azért, de most sincs éppen munkaidő, én is vagy reggel, mielőtt elmegyek dolgozni, vagy miután hazaértem szoktam ide kommentelgetni, tehát ez az érv is, hogy aki jól keres az biztos nem ide jár gyakorizni, eléggé gyenge lábakon áll.


Amúgy, hogy a fő kérdésre válaszoljak: baromira nem ezen múlik. Jól mondta az egyik válaszoló, akinek az anyagiak fontosak, az arconröhögi a 300 nettódat, aki meg magadért szeret, annak meg az lesz a fontos, hogy magad el tudd tartani, és ha ketten összeteszitek, amitek van, abból tudjatok építkezni.


Meg az sem elhanyagolható, hogy az olyan jól fizető szakmák, mint a programozó, mérnök, ilyesmi, azok nem éppen az erős szociális készségekkel rendelkező emberek gyűjtőhelye, a férjem kollégáinak legalább fele tuti valahol az autizmus spektrumon virít, azért így hiába keresnek baromi jól, nem sok sikerük lesz a pártalálásban.

2019. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32: Igen, a nők egy része alapból kizárja az informatikust, mint férfit, mert a fejükben "kocka vagy, fúúúj".
2019. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Én megkeresem a havi netto 500+ keresetet, de ezért nem havi 160 órát dolgozom, a hétvégéim 3/4 reggeltől estig a munkával telik és hétköznap esténkét is van hogy pluszban dolgozom.
2019. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
6%

Istenem..300 feletti berert mit vagy ugy oda? Ennyit egy szobafesto keres 2 het alatt.

En is 600 korul kapok nettoban,es ez is loszar ahhoz kepest amennyit egy jobban meno vallalkozo tesz zsebre.

2019. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Na az egyik szerencsétlen kamugép bevonzotta a többit, cagy ugyanaz ír több fiókról. Akárhogyis szánalmas
2019. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Fővárosi viszonylatban a legalját keresem, konkrétan nettó 250-et, ez kb. arra elég, hogy az albit rezsivel együtt kifizesd, kicsit költs magadra, s ellásd magad hónapról hónapra. Sajnos nem születtem bele az 50 milliós, háromszobás fővárosi lakásba, amiben mondjuk már biztonságban lehetne családot alapítani. Egyszerű, ex-vidéki, Budapesten végleg megtelepedni szándékozó fasziként el sem tudjátok képzelni, hogy mekkora hendikeppel indulunk akármelyik nőnél emberfia. Persze az ember keresi a lehetőségeket, s mindezek mellett úgy tapasztalom, hogy a nőknek nagyon-nagyon kevés az, ha terveid, elképzeléseid vannak. Nekik konkrét, megvalósított, kétkézzel felmutatott eredmények kellenek, hogy X korodra mennyire vagy életképes anyagilag.

Nyilván én sem akarom egy egyszobás putriban leélni az életem, de most per pillanat ez van, ebből kell kihozni a maximumot.

Szóval tök jól hangzik a nettó 250k, csakhogy kb. semmire sem elég...

2019. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
na megint jönnek a 600 ezres bérek...ezt vártam.
2019. dec. 25. 20:28
 39/44 A kérdező kommentje:

Nekik konkrét, megvalósított, kétkézzel felmutatott eredmények kellenek, hogy X korodra mennyire vagy életképes anyagilag.


Igen, ezt észrevettem, a tervek semmilyen nőt sem érdekelnek (vagy csak olyat, aki egyik napról a másikra él és nincs semmije), az a fontos, mint tudsz felmutatni neki most.

2019. dec. 25. 20:30
 40/44 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Az emberfiát nem tom', miért tettem bele, de nem is érdekel.
2019. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!