Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet köze az alacsony önbecsü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze az alacsony önbecsülésnek ahhoz, hogy nem találok párt?

Figyelt kérdés

Világ életemben nem voltam kibékülve a külsőmmel, sokszor értek negatív dolgok ezzel kapcsolatban.

Kamasz eveimben megtanultam úgy ruhát próbálni, fogat mosni borotválkozni, hogy nem néztem a tükörbe.

Abban az időszakban emberek közé sem jártam ez miatt talán akkor tetőzött a dolog.

Ennek már több mint 10 éve, de még mindig bűn rondának találom az arcom.

Lehet köze ennek ahhoz, hogy soha nem volt senkim? Vagy ez 2 külön dolog?


2019. dec. 25. 22:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Hm érdekes dolog ez, ki hogyan látja magát és milyennek látják mások. Néha óriási a kettő közt a szakadék. Volt modell szépségű pasim, aki saját magát inkább csúnyának gondolta és bár az öltözködésére adott, amúgy nem érdekelték a külsőségek. Beletörődött, hogy legjobb indulattal is csak átlagos. Fogalma nem volt róla, miért sürgölődnek körülötte a lányok. Leginkább észre sem vette. Nem lehet, hogy te is hasonlóan vagy a dolgokkal?
2019. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Konkrétan az orrommal, a szemhejammal a fuleimmel az arcformammal és úgy egy az egyben az egésszel van problémám.
2019. dec. 28. 22:19
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Vannak csúnya pasik akiknek olyan a kisugárzása, hogy lefolyik az ember lányáról a bugyi.

Nem tudom milyen problémáid vannak, de önsegítő könyvekkel nem próbálkoztál még? Miért nem működött a pszichológus? Másik szakembert nem próbáltál még?

Esetleg új haj, borosta, az is szexi. Mindenkinek vannak hibái.

2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, igényes vagyok gyakran változtatom a hajam és az arcszorzetem hosszát és fazonját nem ezekkel van gond.


Van aki szerint egyszerűen testkep zavarom van és ezzel van a baj nem pedig műtétek kellenének.

Nem gondolom, hogy 1 2 plasztikai műtét akár átlag alattiva tehetné a kulsom.

2019. dec. 31. 14:41
 15/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a műtétek sem biztos, hogy segítenének a kulsomon
2019. dec. 31. 14:42
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy koze van a kettonek egymashoz

Nagyon sajnalom ha tenyleg igy van ahogy ezt leirod, keresned kene egy masik pszichologust mert amiket leirsz az mar nem szimpla onbizalom hiány

2020. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Azt nem írtad le, hogy azonkívül hogy nem volt párkapcsolatod, volt próbálkozás ,visszautasítás az életedben?

Milyenek az egyéb emberi kapcsolataid?

Kollégák, barátok, ellenkező nemű van e köztük?

Vagy pl bemész egy üzletbe, nehezedre esik megszólítani egy női eladót?

Nem írtál arról sem hogy volt e az életedben olyan akivel szívesen ismerkedtél volna?

Lehet átsiklottam fölötte,de hány éves vagy?

2020. máj. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Volt akivel lett volna kapcsolat, de mindig le lettem koptatva. Vannak barátaim fiúk és lányok is, de idegenekkel félek beszélni, még a boltban az eladót sem szeretem megszolitani.

Van bennem egy folyamatos szégyenérzet a küldöm miatt

2020. máj. 25. 21:23
 19/27 A kérdező kommentje:
Külsőm*
2020. máj. 25. 21:24
 20/27 anonim ***** válasza:
Anyukáddal milyen a kapcsolatod? Nem dicsért, mikor gyerek voltál?
2021. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!