Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magasabb lányok még magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb lányok még magasabb párt keresnek?

Figyelt kérdés

Az olyan lányok, akik elég magasak, fontosnak tartjátok, hogy akikkel ismerkedtek, az is magas legyen, még magasabb, mint ti?


Én egy 198 cm magas srác vagyok, és azon túl, hogy magasabb lányt alig találok, azt vettem észre, hogy az alacsonyabb lányoknak ez fontosabb. Rosszul vettem észre?


Köszi a válaszokat!



2018. dec. 25. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de nálad alacsonyabbat. 175cm/N
2018. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a párom is egy fejjel magasabb, mint én.

173cm/N

2018. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én sokkal jobban érzem magam magas emberek társaságában, 181 centisnek lenni nem olyan jó :D igaz hogy nagyon hosszú a lábam és vékony vagyok, de mindig drabálisnak érzem magam másokhoz képest :( van hogy a boltban megállok egy nagyon colos mellett, csak hogy "kicsinek" érezzem magam :D
2018. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
172 cm vagyok. Nekem a minimum a 180 cm férfiben. :D
2018. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
198 centivel azért nem sok nő fog versenyezni. Férfi sem túl sok, mondjuk én magasabb vagyok nálad pár centivel.
2018. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Jól látod kérdező, többségében az alacsony lányoknak (150-165) fontos a magasság. Általában a magas lányoknak nem annyira. Viszont te nekem már túl magas lennél. Nálam a max. 180 cm.


171 cm/L

2018. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, általában pont az alacsonyabb lányoknak fontos a magasság, a magasabb nőknek kevésbé, vagyis inkabb úgy fogalmaznék, hogy olyan az olyan paroknál ahol a nő a magasabb, ott eleve is magas a nő.


De azért nagy általánosságban azt lathatod, hogy a legtöbb kapcsolatban a férfi a magasabb.

2018. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is fontos, majdnem 180 centi vagyok. Az az ideális, ha minimum 5-6 centivel magasabb a srác, felső korlát nincs
2018. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

197 cm-es srác vagyok és nagyon bejön a nőkön a magasság, mégis életemben csak két magas lánnyal voltam, egy 190 és egy 182 cm-essel. De úgy, hogy nem vagyok béna a nőknél, mert még ehhez képest voltam tényleg kb tízszer ennyi 160-175 cm-es lánnyal.


Amit az egyik nő válaszoló írt, sajnos igaz, hogy az alacsony lányok sokkal jobban tudnak lelkesedni a magasságomért, a magas nők pedig úgy érzem sokszor átnéznek rajtam, miközben nekem meg ők tetszenének legjobban.


Ja és így sem álom magasnak lenni, mert bár vannak sikereim a nőknél, igaz, de azért elég sok alacsony lánytól is megkapom, hogy túlságosan magas vagyok már neki.

2018. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!