Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálja néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálja néhány férfi, hogy addig-addig jár a lány nyakára, amíg az a nő bele nem fáradt a több hetes elutasításba és járni kezd a pasassal?

Figyelt kérdés
Ismerek 3 ilyen férfit is, füllbemászóak, addig lihegnek a lány nyakába, amíg az igent nem mond nekik. És minden lány előbb vagy utóbb igent mond. Nem egyszer láttam, hogy egyik vagy másik buliban odament a kiszemelt lányhoz (már sokadjára), a nő meg így küldte el: nem látod ember, hogy ne bírok rád nézni és a szagodat is ki nem állhatod? Nem veszed magadat észre? Ordított egyik és a másik lány is, mert már ne bírták. 2-3 hónap múlva meg már kézen fogva mentek ezekkel a pasikkal. Hogy csinálják?
2019. dec. 27. 18:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék az ilyen nők. Én paprikasprayvel jutalmaznám a zaklatást.
2019. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
vagy csak díjazzák a mérhetetlen kitartást, fene tudja.
2019. dec. 27. 18:17
 3/30 anonim ***** válasza:
Pénz
2019. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen, a legtutibb módszer.
2019. dec. 27. 18:20
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
A zaklatás nem kitartás. Alacsony az önbecsülésük, nincs más, hát akkor jó a szamár is.
2019. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez már zaklatás.


A hapsi valószínűleg hazudik mindenkinek, a csajnak is. Más pasiknak meg pláne, hogy ne is akarjanak azzal a csajjal járni.

Általában olyan nők ezek, akik vagy nagyon régen voltak kapcsolata, szeretetéhesek.

Ha van, akkor a minimális önbizalmát is leéépítik a csajnak, hogy azt higgyje, hogy csak ennek a pasinak kell és másnak sosem.

2019. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez a stratégia mindig bejön, én azt látom ezen pasiknál. Persze közben 1-2 hétig pihentetik a dolgot és várják, hogy a lány jobb belátásra térjen. Nincs más? Csinos, szép arcú jogásznők. Nehéz elhinni.
2019. dec. 27. 18:24
 8/30 A kérdező kommentje:

Ha van, akkor a minimális önbizalmát is leépítik a csajnak,


Én azt veszem észre, hogy minden nő manipulálható, és ezek a férfiak tudják, hogy kell agyat mosni.

2019. dec. 27. 18:26
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Én hamar fel adom a csajozást.Nimcs is senkim. Nem is tudom hogy kell csajozni.Elég nehéz lehet.
2019. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezek a pasik lehet adnának neked leckét,hogy kell hónapokig a lány nyakára járni és ez tuti recept nekik.
2019. dec. 27. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!