Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nőnek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nőnek hogyan lehet akkora hatalmas szerencséje hogy milliomos férfit talál míg a többi nő kénytelen megelégedni az átlagossal? Igazságtalan az élet, hiszen “ egyeseknek a hatemeletes torta jut míg másoknak csak a kristálycukor”?

Figyelt kérdés
Közvetlen környezetemben láttom hogy néhány nő milliomos vállakozót, mérnököt, befektetőt talál magának és mellette luxuséletet él, míg mások kénytelenek megelégedni a mindennapos küzdelemmel/munkával/hitellel és lemondással. Nem Miranda Kerr külsejű szupermodellekről van szó vagy több diplomás értelmiségiekről akik tényleg lettek valamit az asztalra és képesek lennének a maguk előteremteni ezt az életszínvonalat. Átlagsnál jobb de nagyon ápolt nők akik jókor voltak jó helyen amikor ismerkedtek. Csősz Boglárka is a Reina szórakozóhelyen ismerte meg a férjét ami Törökország top luxus clubja volt egészen az újévi mészárlásig amióta bezárt.

2019. ápr. 8. 16:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy, hogy most tűnt fel, hogy az élet nem igazságos?

Ez már csak így van. Vagy keseregsz rajta, vagy megpróbálod kihozni belőle a legjobbat.

2019. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

És mi van akkor? Én nem mások életével foglalkozom, hanem a sajátommal.

Én is lehetnék azokra a lányokra irigy, akiknek él az anyukájuk, én elveszítettem őt 25 évesen. Sőt az is vagyok. De nem kattog ezen az agyam. Inkább elvagyok a saját életemmel.

2019. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
28 vagyok és igazából most tűnt fel a személyes környezetem példáit elemezve
2019. ápr. 8. 16:26
 4/47 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak feltűnt vagy kifejezetten zavar, hogy nekik milliomos a pasijuk?


Mert ha igen, akkor neked csak a külsőségek számítanak.

Ugyanúgy mint nekik.

2019. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
54%
Üdv a való világban. Sose volt igazságos, soha nem is lesz az. Személy szerint én az irigykedés helyett inkább megdolgoztam azért, hogy olyan karrierem legyen, amivel biztosítani tudom magamnak az általam kívánt életszínvonalat, milliomos férj nélkül. Ez is egy út.
2019. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés inkább az, hogy miért nem csinálod úgy a dolgaid, hogy ne a pasi pénzén élhess luxuséletet hanem a saját keresetedből finanszírozd azt?

A tanulás - munka pedig már büdös? Tudjuk, a gonosz sors nem volt veled kegyes, blablabla.

2019. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Amilyen nehéz önerőből elérni mesés karriert és pénzt fiatalon olyan nehéz milliomos férjet találni. Ezek a nők döntő többségben képtelenek eljutni erre a szintre önerőből, mivel nincs használható tudásuk vagy kapcsolati tőkéjük. A maximum néhany szépségversenyen elért cím, modellkedés hobbi szinten ami zsebpénzt hoz a konyhára, egy autó árának az összekuporgatása esetleg marketing vagy bölcsész diploma. Mindebből nem lesz budai luxusház és milliós összeget meghaladó eletszinvonal.
2019. ápr. 8. 16:43
 8/47 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen nőket soha nem értettem...

Ha luxus életet akarsz akkor tegyél érte bzdmeg. Dolgozzál, fejlődjél, találj ki valami formabontót, fektess energiát valamibe. Egyszerűen felfogni nem tudom, hogy hogy lehet valaki ennyire buta mint a föld. Ha luxusozni akarsz akkor tegyél le valamit az asztalra ne pedig azt szidd, aki elért valamit.

2019. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Kidolgozhatod a beled is nőként akkor is nagyon maximum jó diplomával is pár száz ezret fogsz keresni Magyarországon pályakezdőként vagy irány külföld maximum néhány ezer euróért hacsak nem vagy kutatómérnök, orvos vagy szuper informatikus.

Egy budai lakás ami jó állapotú 90 millió forint.

2019. ápr. 8. 16:47
 10/47 A kérdező kommentje:
Ki az aki elért valamit? Aki bele rakta a pici fenekét a készbe? Ők értek el valamit?
2019. ápr. 8. 16:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!