Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi, , hülyíti" meg a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi, , hülyíti" meg a legtöbb nőt, hogy ők átlag nőként elhiszik, hogy nekik a top 20% férfi is jár? Egy átlag lány facebook képe alatt 150-200 likeot látok legtöbbször. Nagy része férfitól, hogy gyönyörű vagy. Ettől fejükbe száll a dicsőség?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
A lúzer férfiak akik bármit megtesznek a lyukért.
2019. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel a pár instapiccser?! Foglalkozz a normális csajokkal. Nézz szét, gondolom a szomszédaid, kollégáid, rokonaid sem mind top 20%, akinek párja van.
2019. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
ja és ahol a párjával van oda meg 10 like érkezik és abból 9 nő :)
2019. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Na most állj le, haver... Nem, nem hiszik.

A pasik hibája, hogy annyira kell a nő, vagyis nem, inkább a lyuk, és a presztizs, hogy képesek csontig benyalni a nőknek, remélve, hogy valamelyik majd csak megszánja, megalázzák saját magukat, hogy legyen hova tenni, ez szánalmas, de erről nem a nők tehetnek, szükség törvényt bont.

2019. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Az Izaura tévé csatorna!
2019. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a nőkből nem a beképzeltség beszél szerintem. Gondolj bele, kitesznek egy képet, érkezik rá több száz like, ami még lehet is móka meg hobbi a szemükben, mert mindenki szereti a visszacsatolást. Csak ezzel az is jár, hogy egy csomó nyálcsorgató szar pasi is rájuk repül kommentben és priviben. Ezek az emberek nem növelik az önbizalmát, mert egy ilyen kaliberű senkinek a nyálas véleménye nem számít... Ellenben baromi fárasztó, kiábrándító és gusztustalan egy idő után. És a sokadik ilyen inger után már írhat az embernek akárki, ugyanazzal a lekezelő, rideg stílussal reagál, ami az egyetlen hatékony módszer arra, hogy a korábban említett kanos lúzer söpredéket leépítse. Azokat, akiknek minden üzenete arról szól, hogy hogy megb..ná a selymes kis puncikáját meg a sok "szia szeretnék ismerkedni" barom állat stbstb... Minősíthetetlen, szutyok emberek tömkelege után elfogy az ember türelme. Tudom, mert egy időben én is elég "felkapott" voltam a közösségi oldalon és nekem is pont ez a stílus lett a végén a hozzáállásom. Nem hittem magam többnek. Csak azt akartam, hogy békénhagyjanak és csak az szóljon hozzám, aki normálisan tud és nem nyehnyehdeszépvagyúristeneldurranafszomegyképláttánhaddlegyekaszolgád. Undorító.
2019. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ja és ahol a párjával van oda meg 10 like érkezik és abból 9 nő :)


:D igaz, 50 like, abból 40 valamennyi női

2019. dec. 28. 20:37
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Az átlag lányok nem a facén meg instán pózolnak hanem élik a normális, átlagos életüket a normális átlagos pasijukkal, vagy éppen egyedül. És baromira nem azon pörögnek, hogy nekik a férfiak felső 20%-a kell. Amúgy vicces, hogy aki téged, meg az incel haverjaidat visszautasítja az tutira Brad Pitt után ácsingózik, még véletlenül sem arról az egyszerű, sajnálatos ám érthető tényről van szó, hogy nem jöttök be nekik. Ennyi. Lehet, hogy nálad rondábbat fog találni, de annak több esze lesz, mint egy marék lepkének. Ki tudja?
2019. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nagy a kereslet a nőkre, de inkább csak arra, ami a lábuk között van sajnos.
2019. dec. 28. 20:39
 10/22 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%
Tegyél már ki képet egy - szerinted - átlag lányról, mert szerintem itt rohadt nagy félreértések vannak.
2019. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!