Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden bevásárlóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden bevásárlóhelyen kortól nemtől függetlenül majd mindenki jó napottal köszön, akkor öreg vagyok, vagy csak a tisztelet jele, vagy csak a megszokott mód? 32 F.

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
32 évesen nem vagy fiatal. Szokj hozzá a csókolomhoz is. Én fiatalosan nézek ki, 27 vagyok és a gyerekek, már így köszönnek.
2019. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda-vissza magázódás van, ha egy idősebb magáz le téged, akkor felnőttnek tart, ha egy fiatalabb magáz, akkor idősebbnek tart.Engem sokszor néznek kis csitrinek és letegeznek az idősek de tudom, hogy nekem kötelességem magázni amíg nem ajánlja fel a tegezést.Gyerekek pedig magàznak, mert nem tudják belőni, hàny éves vagyok.Szóval az a kérdés,hány èves magázott téged.Csak ebben sz esetben van jelentősége, amúgy nincs.
2019. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aha, két honap es 33 leszek. Minden korosztaly.
2019. nov. 30. 08:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem mintha szamitana, mert nekik ez elo van irva.
2019. nov. 30. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hol felnőtt párkapcsolatok? Ilyenkor kezdem megérteni a nőket, amikor arról panaszkodnak, hogy a férfiak milyen szerencsétlen lúzerek. Lejjebb a 26 éves, fél éves párkapcsolatos alak, itt meg te. Komolyan, ti hogy maradtok életben?!
2019. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok de a gyerekek már így is magáznak.meg néha a 20-30-40 es korosztaly is

18/L

2019. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mert nőknek kijár a tisztelet, vagyis én is magázom őket, aki felnőtt huszon+ éves. Attól még bejöhetnek nekem.
2019. nov. 30. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem kb fél éve kezdett el magázni szinte mindenki,előtte mindig-mindenhol tegeztek.

Biztos öregnek nézünk ki..

39N

2019. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!