Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy átlagos férfiként úgy lehet csak kitűnni a tömegből és barátnőt szerezni, ha kiviszed a csajt Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés

Még mindig iszonyú sok itthon az olyan nő, aki külföldre menne, azt látom. Csak ugye a nők még wc-re sem mernek elmenni egyedül, nemhogy külföldre egyedül. Csak férfival mernek kimenni, párkapcsolatban, egyébként szinte kizárt náluk. De rengeteg, rengeteg alul fizetett nő van, ápoló, pedagógus, vagy még alsóbb kategóriás munkát végző aki arra vágyik hogy vagy találjon egy full gazdag pasit (az itthon elég ritka) vagy találjon valakit akivel kimehet Nyugatra, kézen fogva. Vagy még jobb, ha a pasi már eleve is kitaposta neki az utat, már csak oda kell költöznie hozzá és állás keresésben is segít. Nagyon ezt látom.

Egy átlagos külsejű férfi, manapság csak így tud kitűnni, az egyébként hatalmas, milliós társkereső férfi tömegből, ami itthon van?


2019. dec. 29. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az első randin azt fogod kérdezni, hogy szeretne-e kimenni veled nyugateurópába? Szerintem először ki kéne alakulnia egy kölcsönös vonzalomnak ami nem egy ilyen kérdéstől lesz meg.
2019. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ó, édes Istenem! Ha az eszeddel már nem hódithatsz...
2019. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagy része is csak úgy költözik ki, ha van kint sógor/koma/haver/cimbora/rokon, akinél lakhat és aki szerez neki munkát, segít neki elintézni a papírokat. Egyszerűen csak az emberek nagy része attól, hogy biológiailag felnőtt még nem különbözik egy gyerektől érettségben, önállóságban. A nők sem különbek ebben a tekintetben, mint a férfiak.
2019. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én pont azért akarok kimenni, hogy elkerüljem a magyarokat.
2019. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már diákként kijártam dolgozni külföldre lányként. Egyedül. Egy étteremben dolgoztam minden nyáron.
2019. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező ám életképtelen kislányokkal randizni. Vannak nők, pl én is , akik önrőből kimennek egyedül, nincs szükségük másokra ahhoz.
2019. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, csak te látod úgy. És most elárulok egy titkot, neked és a hozzád hasonló mentalitással rendelkező kisfiúknak nem azért nincs csajuk, mert nem tudják kivinni őket Nyugat-Európába, hanem a hozzáállásuk, gondolkodásuk miatt. Amíg csak lenézitek, leszóljátok a nőket és nem egyenrangú félként kezelitek őket, addig nem is lesz senkitek.
2019. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

7:

Az egyenrangúként kezelés csak barátzónához vezet. Ha nem nézel ki jól, nincs jó szöveged, akkor bszhatod az egyenlőként kezelést.

2019. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező: jól látod, olyan pasi kell, akire fel tudnak nézni, ahhoz meg sokkal jobb táptalaj nincs is, mint egy külföldön dolgozó jól kereső férfi
2019. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
xdddddd
2019. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!