Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként megélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként megélni, átlag pesti keresettel (nettó 240 az átlag) lehetetlen pár nélkül?

Figyelt kérdés
Megint más, ha ketten tolják a szekeret, és két ember keres együtt pl 450 e-fél milliót, akkor normálisan meg lehet élni, ha nincsenek nagy igények. De egy átlag 32 éves hogy csajozzon, ha átlagosan keres, ebből elmegy 90 ezer a lakáshitelre, 35 rezsi-net-telefon, stb. Ott vagy, hogy van 100 ezred, amiből még vegyél bkv bérletet, kaját. Egy nőre meg költeni kell havi szinten sok 10 ezret, és ők nem hajlandóak fizetni a részüket, sőt bele akarnak ülni a 25 évesek a jóba és hozzád költözni és ingyen élni. Ebben mi jó nekik? Tudom a többség nem ilyen, de ha én 4 ből 4 ilyet fogtam ki akkor érthető a rossz szájíz. Nem, ne vagyok mérnök, hogy 400 ezres állást megkapjak, így marad az, hogy vagy egyedül, vagy okolom nőket a számító mivoltjukért, Egyik sem jó...
2019. nov. 2. 13:40
1 2
 1/16 Lachesys ***** válasza:
hat talan jobban ki kene tudnod szurni az ingyeneloket. ez kicsit olyan, mint mikor egy no sir, hogy az osszes pasija megcsalta mikozben lement nekik cseledbe. akkor is csak annyit tudok mondani h bebi ki milyent választ...
2019. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szedj fel egy olyan csajt, aki képes fizetni a felét a megélhetési költségeknek, és kész. Ez miért nem jó megoldás?

Előző barátnőmmel feleztünk mindent. A mostani barátnőm még nem lakik nálam, de még tanul, viszont jól keresek, szóval nem érdekel igazából a pénz része, majd hozzátesz amikor tud.

2019. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
na igen, csak nem vagyok bombajó férfi, hogy olyan sok lenne a merítési lehetőségem a nőkből. De azért átlag férfiként nem akarok hajléktalan vagy elefánt kövér nőt sem.
2019. nov. 2. 13:44
 4/16 A kérdező kommentje:
igen 2., aki keres 4-5 száz ezret mérnökként az megteheti ezt, hogy nem kell a nőnek beleadnia. Csak nekem sehol se adnak ekkora bért átlag diplomásként.
2019. nov. 2. 13:47
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas anyagiak puhap..csök vagytok. Az ország háromnegyede minimálbért keres, mégis a legtöbb ember kapcsolatban van.


Fogjátok már fel azzal a pöttömnyi agyatokkal, hogy nem a pénzzen múlik.

2019. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Az ország háromnegyede minimálbért keres, mégis a legtöbb ember kapcsolatban van


igen?akkor ki nincs,ittvan a kérdező,ők a 10 %?és ők mért nincsenek kapcsolatba?mért tekintenek leprásként rájuk a nők?

2019. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 ja, csak az ország háromnegyede egy kiégett, vonzerővel nem rendelkező zombi, aki olyan alacsonyra tette a lécet magával és a párjával szemben is, hogy rossz nézni.
2019. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Simán félreraktam 150et/hó mikor ennyit kerestem. Igaz, élveztem a szüleim segítségét abban, hogy az étkezésen spóroltam rengeteget, többi szépkártya. Ma már lakásom van pest belvárosában, és nincsenek ilyen gondjaim. Na jo hozzá kell tenni hogy 20on évesen nem nagyon járt az eszem a nőkön, hanem az alváson de ez egy másik téma :D azóta viszont azt a 20 éves lányt fogom meg amelyiket nem akarom, és happyness. Sanyaru a férfisors én nem mondom... de ez jutott nekünk. Najó beköltözni egyiket sem hagyom magamhoz, azt majd olyan nőnek aki megérdemli, ami arányaiban elég kevés.
2019. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Dicsérendő hogy költeni akarnál a nőre, manapság a férfiak várják el hogy a nő álljon mindent.


A budapesti átlagkereset nem hiszem hogy olyan magas, testvérem közgazdasági diplomával rendelkezik, kezdő fizetés nettó 130 ezer. Ebből Pesten megélni nem lehet. Vannak is anyagi gondjai, mert a kedves párja magára költi az ő pénzét is. Szóval tényleg nehéz kalkulálni még egy főre is 200 ezerből. Sajnos egy főre is kellene tisztán havi 200 ezer meg azon felül a rezsire és a többire.

2019. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Agyam eldobom. 246 ezret keresek. Alberlet-rezsi-kaja elvisz 150 korul, a tobbi magamra vagy a paromra koltom vagy megy tartalekba.

H***e lennek lakast venni egyedul ilyen arak mellett, akkor olcsobb az alberlet, ameddig normalis not nem talalok.


De abban igazad van, hogy a pesti lanyok nagyon durvan kezdenek elszaladni a valosagtol.

Randizni csak beulos helyen lehet...kapcsolatban olyat, hogy otthon filmezzunk este? "Az olyan szegenyes, a normalis emberek moziban filmeznek".

A multkor a metron sirt ket csaj egymasnak, hogy ok nem hajlandok a sajat keruletukon kivuli pasival foglalkozni. Biztos nem fognak utazgatni miattuk...edesf***om.

Az a helyzet, hogy most a Tinder van eloben...a pasik mindenkire ranyomulnak. Nem valogatnak. Majd osszejon valami, jo lesz az. A csajok meg ettol el vannak szallva, hogy mennyire ertekesek, ezert felteszik a mercet. 22-es csapdaja.


Aldom a sorsot, hogy talaltam egy lanyt aki nem ilyen (amugy videki...)


Errol persze tehet a sok s**gnyalo ficko is, akik egy kis dekoltazsert mar rajonganak a csajokert...

2019. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!