Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van eleve halálra ítélve az aki nem túl piacképes diplomát, vagy szakmát szerzett és csak átlagot keres?

Figyelt kérdés
Vegyész vagyok K.barcikán a Borsodchemben, 204 ezer nettót keresek egyetemi vegyészi diplomával 33 évesen, ez itt totál átlag. Az itt lévő gépész-villamos mérnökök 300 nettó felett, ami Borsodban nagyon jó bér. Nics túl sok önbizalmam így max társkeresőn vagy facebookon random lányokra írok, de alig-alig írnak vissza. 2 haverom semmivel sem jobb férfi külsőre mint én, de ha ők faceen ráírnak csak úgy lányokra, nagyon sok visszaír nekik. Kb a lányok 3. mondata, hogy te tényleg gépészmérnök vagy (látszódik az adatlapjukon)? Izgalmas lehet :) És a legtöbb ismerős 27-35 közötti nő itt mérnökkel jár, 10 per 8 esetben biztosan. Tudják, érzik a nők, hogy erre lehet alapozni. Az enyémre nem. Jó, tudom majd leírják itt többen, hogy ők még jobban keresnek pl informatikusként és nincs senkijük, de szerintem ott ők a hibásak. Mert a nők ezekre a slágerszakmát végzett jól keresőkre tapadnak itt.
2019. dec. 29. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy halálra ítélve attól h a nők nem írnak vissza facebookon. Miről beszélsz..?
2019. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy halálra, hogy egyedül maradok emiatt.
2019. dec. 29. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem fizu kérdése. Hajléktalan párokat is láttam már.
2019. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó de azért nem hajléktalannal akarok kezdeni, diplomás-átlagkeresetű, értelmes normális alkatú nőkkel, ha én is sportos vagyok már. De ugye nekik kevés vagyok.
2019. dec. 29. 16:59
 5/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
Ezt én sem értem. Ha a csaj is mondjuk keres kb. ugyanannyit, mint te, akkor simán meg tudtok élni, még akkor is, ha albérletbe mentek. És milyen végzettségű nőkről beszélünk? Mert ha minimálbéresről, akkor persze, hogy a számukra "gazdag" mérnökre tapad, akivel meg tudnak ketten élni.
2019. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nyugi, nem arra céloztam, hogy hajléktalannal jöjj össze, csak arra, hogy a barátnő megléte nem fizu függő.


Ha meg a fizuddal vagy elégedetlen, akkor korrepetálj kémiából, van rá igény dögivel.

2019. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Miért te kirakatba rakod a diplomád? Ez a felvetés akkor állja meg a helyét részedről, ha a mérnök ismerőseid és te is azzal indítasz, hogy milyen diplomád van és mennyit kerestek vele.
2019. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon buta és tapasztalatlan vagy, mert azt hiszed hogy a pénz számít ennyire.


Ha a nőknek vonzó személyiséged lenne, most is lenne nőd. De gondolom nem vagy se tökös, se magabiztos, se jó dumájú, se vicces, se domináns, se kezdeményező.

2019. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
200 ezer az minimálbér. Anyagias csajok azonnal kizárva. Nem goldigger lányoknak meg leginkább a férfi külseje számít, plusz a humor, műveltség, domináns jellem.
2019. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a fura, hogy az átlagok nem találják meg egymást a többi átlaggal.
2019. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!