Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben sikertelen szűz férfiak. Mennyire tartjátok jogosnak, hogy furcsállnak, lenéznek titeket?

Figyelt kérdés

Az emberek nagyrészének fogalmuk sincs, hogyan alakul ki egy férfiban a félénkség, szorongás, gyávaság, önbizalomhiány, önértékelési zavar, szocfóbia.


Egyszerűen csak rátok vágják, hogy bénák, nyomik, életképtelenek vagytok.


Az égvilágon senkit nem érdekel, hogyan jutottatok idáig, milyen közegből, családból jöttetek, milyen hatások értek titeket, milyen nevelést kaptatok, egyszerűbb rámondani mindenkire hogy lúzer, béna, gyökér.


Csodálkoznak az emberek, hogy nem értik meg fájdalmaitokat, amiket minden nap elszenvedtek, sokszor a saját hibátokon kívül, csodálkoznak, hogy gyűlöletet kelt bennetek az emberek többsége.


Jogosnak tartjátok, hogy így vélekednek, hogy titeket ösztönből kerülni,utálni kell?

Mert a legtöbb esetben egy mentálisan, lelkileg sérült ember egymaga nem tud ezekből kijönni, hiába mondják, hogy "ha nem változtatsz, örökre szűz maradsz stb."



2019. dec. 29. 17:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"rosszabb esetben megy a torzód darkwebre, vagy te a Motel-be"


Ne nézz annyi ócska horrorfilmet szerintem. :D

2019. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#20


Hát és ez az ami még tovább nehezíti a dolgokat. Lehet lenne olyan személy akivel még jó kapcsolatban is lehetnék, de mivel ő sem fog sosem kezdeményezni a traumái miatt és én sem a sajátjaim miatt, így ezekből sosem lesz semmi. Az alapból harsány, hangoskodó nőkkel meg nem tudok mit kezdeni, nem is kedvelem ezt az embertípust (egyik nemnél sem).

2019. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nehezíti. Neked nem kell félned, hogy jobb híján vannak veled, vagy hogy titkon gyűlölnek.
2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#23


Pedig pontosan ezt gondolom, részben emiatt csesztem el az első kapcsolatomat is, mert mindig ezen rugóztam. Bár a gyűlöletes rész nélkül és inkább csak amolyan "ez nem történhet meg, mert nem vagyok elég jó" érzés volt. Bár mindenki mással szemben is ezt érzem, nem érzem magam egyenrangúnak másokkal, kisebbnek, fiatalabbnak érzem magam tőlük, nem egyenrangú félnek.

2019. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%

#21


Gúnyolódj csak, az ilyesmi létezik a dark weben, lazán elrabolhatnak egy szadista játékszerének. Csak mondjuk inkább kisgyerekeket szoktak olyan helyekről ahonnan "nem hiányoznak" mert "sok van" a la India putribb részei.

2019. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
16-os: Hú de szerelmes vagyok. :D
2019. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ezzel sok ember így van. Én még mindig röhögök, hogy számlákat fizetek meg ügyeket intézek, pedig nem vagyok tini.


De a kettő közt az a különbség, hogy nő ritkán van olyannal, akihez nem vonzódik, a férfiaknak meg mindenki jó. Nálad nagyobb az esély arra, hogy magadat szabotálod.

2019. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

20-as:

A pszichológus nem próbálkozott még felszedni? :)

2019. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#27


Oh, így már értem mire gondolsz, és ebben igazad is van.


Báá-áár ez azt feltételezné, hogy exem vonzódott hozzám, ami nekem több, mint elképzelhetetlen. Még személyiségre úgy nagyjából megértem, de külsőre...


De fordítva tényleg az van amit írsz, sajnos. Mondjuk a legtöbb férfi ilyen, bár egy idő után amikor erre rájön valaki (feltéve, ha van ennyi esze), akkor nem fog ilyet csinálni. Már én se tenném. 1-2 éve még simán. De valami megváltozott, valahogy úgy érzem, mindenki csak sérülne egy ilyen eset után, az meg kinek jó...?

2019. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 KJUsul ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem érdekel. A mai világban már akkor is hülyének néznek, ha segítek olyan emberen, aki egy hete még hátba döfött. Még maga a személy is akin segítek.


De nem érdekel. Ugyanígy nem érdekel az sem, hogy lenéznek vagy nyominak mondanak. A mai világ, az átlagember értékszemlélete torz, ostoba, kicsinyes, ezért fikarcnyit sem törődöm vele.

2019. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!