Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nők, nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők, nektek milyen egy ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
ha lenne fogalmuk róla, akkor nem lennének azok :D
2019. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze van ennek a szüzességhez?
2019. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom olyan nekik, hogy rá sem nézhet a férfi, nem hogy csöcsöréssze, megkukizza őket. 😃
2019. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Tini rovatba lehet átmenni!

Felnőtt párkapcsolat: itt miért is lennének szűz lányok?

2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es

Nőkről beszél a kérdező.

És képzeld van aki nem olyan, hogy egyből bárkivel lefekszik!

2019. dec. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
# 5 egyből bárkivel lefekszik, és 25-30 éven keresztül nem fekszik le senkivel között van különbség
2019. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló érdeklődési kör/értékrend, esetleg hobbi. Ezek jól jönnek, hogy közösen élvezni tudjuk a szabadidőt. De mellette hagyjunk teret egymásnak. Legyen kölcsönös tisztelet és őszinteség.

Nyilván szexuális téren is azol illenek össze, akiknek nagyjából hasonló az igényük mondjuk az együttlétek számát illetően.


35N/sz

2019. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

Nem csak 25-30 évesen számít valaki nőnek.

2019. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mármint mit értesz "ideális kapcsolat" alatt? Miért, egy szűz lánynak más kapcsolatai vannak, mint másnak? Természetesen a szüzesség elvesztése egy elég fontos dolog (már akinek az🙄) én például ha egy kapcsolatba lépnék, biztos pár hónapot várnék ezzel, de ki hogy van vele. Számomra nagyon fontos dolog és mondjuk nem szeretném, hogy egyéjszakás kaland miatt veszítsem el. Nekem ez az egész tapi dolog... Hát nem mondom hogy teljesen természetes lenne, mert azért nem, de szerintem ebből is ki tud derülni, hogy még érintetlen-e a lány, vagy nem. Pl én biztos zavarba jönnék, mert azért én nem szoktam meg, hogy tapogatnak mindenhol, sőt... Nem is volt rá példa. Ez egyéntől függ szerintem, de én biztos nem adnám be a derekam, ha mondjuk 'alkalmam lenne rá', hogy elveszitsem egy vadidegennel, vagy egy pár hete ismert emberrel. Persze vannak, akik egy csettintésre szét nyitják a lábukat, de szerencsére én nem abba a kategóriába sorolnám magam. 🙏

Fogalmam sincs, hogy esetleg ilyen választ vártál-e, de azért le írtam az én szemszögemből is. (És akinek nem esett le, én szűz vagyok🤦‍♀️🙄)

2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!