Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik sokszor szidjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik sokszor szidjátok a nőket, hogy nincs normális közöttük, számotokra milyen az ideális "normális" nő, mit értetek a normális jelző alatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert sokszor belefutok a valóságban is abba, hogy a pasik bírájlák a nőket, hogy mennyire nincs köztük normális, holott az én baráti társaságomban rengeteg csinos, okos, vidám intelligens lány van :)


(én kapcsolatban élek, úgyhogy nem azért tettem fel a kérdést mert elkeseredett d.gtalan p.csa vagyok)



2016. máj. 18. 23:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne itt várj reális választ :D
2016. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

mindjárt jön a válasz h "de igen, az vagy"


3....2....1... x)

2016. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
Rengeteg dolgot írhatnék nagyon összefüggőeket, 8 válaszba se férne bele, de inkább a viselkedés a probléma meg a gondolkodásukban rejlő logika és értelmezés hiánya.
2016. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
Akit esetleg érdekel a válaszom privátban megírom.
2016. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan tudni akarod?
2016. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
hát számomra például nem az a normális nő aki elutasítás után körbe röhög a barátaival, vagy aki leszól amiért nem próbálkozok be feltétlenül a lányoknál, mert tudom mi a végeredmény és mindig padlón találom magam. Rossz helyen keresgélek Bp-n? mennék én máshova is csak ott meg munka nincs.
2016. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, itt nyugodtan kifejthetitek. :) Szerintem más is nagyon kíváncsi lenne rá.

Amúgy pontosítom a kérdést még jobban: az én baráti társaságomban rengeteg ilyen lány van (20on éves korosztály) és nem értem, hogy sok fiú hogy hogy nem találkozik annyival, mint amennyivel én. Amúgy 21 éves lány vagyok.

2016. máj. 18. 23:18
 8/32 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Az ilyen viselkedésű ember nem Nő, hanem egy primitív paraszt. A normálistól eléggé messze van. De tapasztalatból mondom, hogy sajnos eléggé sok ilyen lány van :( Viszont én ismerek bőven ellenpéldákat is! :)
2016. máj. 18. 23:19
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

Azokat az ellenpéldákat én is ismerem, csak náluk meg a szépséges barátzónába kerülök és végig nézem ahogy összejönnek egy nyálas palival, mint ebben az évben is :)


Alapjáraton inkább az életet szidom amiért tennem kell hogy párkapcsolatom legyen, különben magamnak ártok a nagy érzelmi intelligenciám miatt.. rosszul viselem a szerelmet. Most is egy plátói szerelembe csöppentem bele és még csak a munkámba se áshatom bele magam mert pont a munkatársam az illető.

2016. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem az én válaszomra vagy kíváncsi mert én nem utálom a nőket,sőt éppen ellenkezőleg,de mégis van közöm a kérdéshez hiszen én is reménytelenül keresem a párom egy olyan nő személyében aki külsőre vékony,sportos és az arca sem csúnya.Ami a belsőt illeti jó lenne ha eszes lenne és kedves,konfliktus kerül.Ha még egy kis humora is lenne akkor közel állna a tökéleteshez.:)
2016. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!