Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder törölhet magától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder törölhet magától a párjaim közzül, vagy csak akivel párban állok ő törölhet?

Figyelt kérdés
Tegnap lett egy párom a tinderen rá is írtam a csajra,másnap válaszolt is. Beszélgettünk kicsit,mondta ma 12 ig dolgozik,kérdeztem milyen lessz majd a szilvesztere,meg ilyesmi ő is kérdezgetett. Aztán mondom esze majd rá írok,erre sehol eltünt az üzenetváltás is meg a csaj is.

2019. dec. 31. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az törölhet téged, akivel párban állsz.
2019. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

# 1


Pont arról bedzéltem,hogy párban álltunk és beszélgettünk is. Csak,hogy a tinder is szórakozhat e,hogy törli a párt vagy a csaj törölhette e?

2019. dec. 31. 18:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze a Tinder törölte, hogy közétek álljon, mert igazából az ő csaja 😂😂
2019. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3


Miért nem láttál még olyat,hogy direkt az alkalmazás csinál hasonló dolgokat? Van olyan alkalmazás pedig ami direkt pl előfizetésért vagy ilyesmi akadályoz direkt.

2019. dec. 31. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Törölt a csaj, próbálj belenyugodni. Nem volt kedve tovább beszélgetni veled. Én tegnap vagy hármat töröltem így.
2019. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5


Isten igazán nem fogok belehalni a dologba,csak fura pláne,hogy érdeklődô volt. Na de az ő baja 🙂

2019. dec. 31. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődő vagyok, akivel beszélek. De aztán hirtelen elmegy a kedvem tőle, mert olyat mond, vagy kérdez.
2019. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7


Én olyat nem mondtam,de ő tudja...

2019. dec. 31. 19:46
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Igen, törölheti a Tinder. Nekem egyszer az összes páromat törölte egyik napról a másikra. És nem hinném hogy kb 20an úgy döntöttek volna,hogy pont aznap törölnek. A meglévő infóid alapján próbáld megkeresni facen vagy instan. Hátha szerencséd lesz és nem ő törölt.
2019. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 9


Én nem egyszer úgy jártam,hogy jelezte a tinder,hogy párom van rá kattintottam és elkezdett tölteni fehéren,aztán bezártam az alkalmazást aztán megnyitottam és valójában pár sehol sem csak kamu volt. Hát sajna annyit tudok a csajról,hogy hány éves meg hol lakik nem jegyeztem meg a nevét.

2020. jan. 1. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!