Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok, soha nem volt még 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom, mindig velem szakítottak. Már ne is nagyon reménykedjek párban, ugye?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit teszel a siker érdekében?
2019. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Hogy állsz az önismerettel? Ismered pontosan önmagad, a motivációid, azt, hogy mit akarsz és mivel nem tudsz együtt élni? Elfogadtad magad, ismered a saját értéked? Ismered és tudatosan irányítod a viselkedési mintáidat? Felismered, miért nem jön össze a dolog (pl. rossz típusba esel bele, vagy a viselkedéseddel üldözöd el őket) és tudatosan irányítod? Amíg ezekre a válasz "nem", addig ne számíts sok jóra. Sosem késő alapos önvizsgálatot tartani, hajrá.
2019. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet párod, csak rajtad múlik
2019. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Veled szakított kb 7 krapek. Te viszont kikosaraztál 70-et a legelején. Sikerült felgöngyölítenem a fehér foltoktól hemzsegő sztoridat??
2019. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#2 Egyrészt mindegyikre a válasz: igen. Másrészt ahogy a környezetemben látom, ez az "előbb magadat kell ismerned" egy bullshit. Emberek képesek a szöges ellentétét gondolni magukról, mint amilyenek valójában és sorban állnak előttük.


#4 Ha tudnád hány olyan férfinek adtam esélyt, akiről már kilométerekről látszott, hogy szóba se kellene állni vele, de mondom hátha... Még a negatív elvárásaimat is alulmúlták.

2019. máj. 1. 15:58
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha kezdő lennék privit írnék de valami nem kerek a történetben, vagy jobban mondva még mindig keveset tudunk rólad. Abban a világban ahol fiatal nőként csak lélegezni kell és a sok hapsi már előtte hever ott valami lényeges dolog még van, ami a kudarcot eredményezi....
2019. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen ugyanezek a dolgok történtek meg velem is .Naív voltam,nem adtam magam egykönnyen.Nem taktikából,,egyszerűen csak be zárkóztam.Rengeteg udvarlóm akadt akkoriban,de két olyan kapcsolatom volt aminek nagyon örültem hogy van.Azt hittem végre 26-27 évesen végre én is boldog lehetek.Két hétnél tovább egyik sem tartott az én hibámból.

Akkor már görcsösen ragaszkodtam,és ők meg menekültek.

Volt ideálom,de 27 évesen nem az ideálomat kerestem tovább,az igényeimet,amik nem is voltak nagy igények ,lejjebb adtam és csak azt néztem,hogy azt a fiút válasszam ,aki nem csak szexre akar,aki hűséges és megbízható.Rájöttem,hogy nyitnom kell és nem szabad bezárkózni.28 évesen meg is találtam a férjemet,akivel 16 éve élünk boldog házasságban

2019. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még rövid se volt.

28f

2019. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

"Egyrészt mindegyikre a válasz: igen."

Ha ismered magad, tudod, mit csinálsz rosszul, miben kéne változtatnod stb. akkor minek írsz ki ide kérdést? :D

2019. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Azért valami rálátás csak van milyen okból szakítottak veled, és azon kell faragni. Elkeseredni azért még nem kell :) 29/F
2019. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!