Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni személyesen férfiakkal szórakozóhely kivételével? 20-30 év között komoly kapcsolatra

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 22:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
8, az a baj, hogy nem értitek, hogy nem vagyunk gondolatolvasók. Honnan tudjam, hogy te vagy az az egy a száz nőből, aki arra vár, hogy ismeretlen férfi odamenjen hozzá egy kávézóban és nem a 99 másik, aki ezt zaklatásnak veszi.
2019. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Indulj ki magadból.


Mit szeretsz csinálni, milyen kikapcsolódást szeretsz, hogy telik egy heted, hol fordulsz meg gyakran, hobbi...


Mindennapi helyek /lehetőségek mint tömegközlekedés, az üzlet ahová hetente vásárolni mész, szoktál e beülni valahová kávézni sütizni...esetleg sportolsz e.


Ha szórakozóhelyre jársz akkor adott a hely.


Tavasztól megint több a lehetőség, több szabadtéri program van.

2019. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, én is 20-30 közötti férfi vagyok és én is azt tudom mondani, hogy bárhol ha csak úgy odajönne hozzám egy nő beszélgetni nem venném zaklatásnak. Sok nő azt hiszi, hogyha egy nő kezdeményez akkor megáll a világ és eljön az apokalipszis. Azonban a valóság az, hogy semmi gond nincs azzal ha egy nő mer kezdeményezni.
2019. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Kitalálom mi lesz a vége.


- Szórakozóhely nem jó

- Internet nem jó, legyen személyes

- Kávézó nem jó, oda nem járnak egyedül

- Utcán nem jó, ott sietsz



Szerintem meg BÁRHOL lehet ismerkedni es ha igazan akarsz akkor minden lehetőséget meg kell ragadni. A neten, szorakozohelyen, kavezoban, utcan. Kifogast minden ellen lehet talalni.

2019. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ott ismerkedhetsz, ahol akarsz.
2019. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondom mikor és hol leszek, odajösz hozzám?
2019. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Akik itt azt írják, bárhol, szerintem egyikőjük sem az utcán, üzletekben, tömegközlekedési eszközökön stb. jöttek össze egy random idegennel. Ez annyira életszerűtlen! A kinézetén kívül semmi infod nincs arról az emberről, még csak annyi sem, hogy egyáltalán egyedülálló-e. Elég fura lenne így leszólítani... A reakciót sem tennéd zsebre, azt hiszem. De szerintem nem is nagyon jellemző ez. Én átlag alatti vagyok, így érthető módon hozzám még soha nem jött oda sehol senki. Viszont jobb adottságú nőket sem látok, hogy nagyon leszólítgatnának. 10/9-10-es nőket esetleg igen, de nem csak ők szeretnének személyesen ismerkedni...

Kérdező, munkahely? Rosszul is elsülhet, de talán ott a legkönnyebb. Vagy volt középiskolai osztálytársakkal, főiskolai/egyetemi csoporttársakkal ha tartod a kapcsolatot, akkor esetleg közülük valaki vagy rajtuk keresztül. Vagy ha van olyan hobbid, ami alkalmas lehet erre is.

Nehéz, piszok nehéz...

2019. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem leginkább neten, munkahelyen talán (ha munkatársam vagy, mert máshogyan nem lehet velem ügyed), uszodában. Nyáron balatonon, túrákon, bicajozás közben. Esetleg tömegközlekedésen vagy sparban vásárlás közben.


Fraanc, mikor nőktől kérdezik ezt itt, ők miért nem tudnak így válaszolni?? 😃


27f

2020. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"A kinézetén kívül nincs róla semmi információd"


És? Ha egy koncerten, könyvtárban, konferencián stb szólítok le valakit, róla sincs több. Az első benyomás kialakítása 3 mp, az esetek 90%-ban ott eldől véglegesen, hogy van-e vonzalom vagy nem.


Es erre is lehet ugy nezni, hogy miert szolitsam le hogy nen is ismerem (ez a kifogas) de ugy is, hogy ha külsőre terszik, miert ne szolitsam le, mert lehet hogy belsőre is fog. Ez a lehetőség.

2020. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de egy ilyen kérdés után simán válogathatnál a privát üzenetek között is. Ez a "várom, hogy a sült galamb a számba repüljön" hozzáállás nem fog sok eredményt hozni. Azt sem tudod, mit akarsz.
2020. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!