Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertek normális leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek normális leszbikus társkeresőt vagy esetleg leszbikus szórakozóhelyet?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatra természetesen. A társkeresők 90%-a tele van kamu profilokkal és abban a maradék 10%-ban is ritka a komoly kapcsolatot kereső.

A szórakozóhely mondjuk nem az én világom, de manapság elég nehéz egyező nemi identitású (már aki fel meri vállani, még ha nem is mindenki előtt) és komoly kapcsolatra vágyó lányt találni, de minden követ meg kell mozgatni.

18/L



2017. nov. 3. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

De kár, hogy fiatal vagy hozzám! :(

Ezek a problémák állnak fenn itt is.

2017. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz olyat találni, akivel ugyan azt akarjátok és kölcsönösen szeretitek egymást. Én se járok szórakozóhelyekre egyébként. Úgyhogy nem tudok ilyet sajnos. :/
2017. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért a korkülönbség sem mindegy. Ahogy látom a nálam idősebbek vannak ugyanazon a véleményen mint én. Mondjuk valakit a 10+ év korkülönbség se zavarja 18 évesen, de én nem ebbe a kategóriába tartozom.

Na de köszönöm a véleményedet és hogy időt szakítottál a kérdésemre! :)

2017. nov. 3. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ellégé nehéz megtalálni a megfelelő lányt, én sem járok szórakozóhelyekre valahogy nem az én világom. A társkeresők sem váltak be, mert ahogyan írtad is sok a kamu ember meg sokan csak alkalmi kapcsolatot akarnak.

18/L

2017. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokkal egyszerűbb lenne, ha valahogy tudnák ezeket a kamu embereket szűrni. Aki meg alkalmi kapcsolatot keres, azzal nem igazán tudok kezdeni.

Egyedül meg nem is jó menni szórakozni. Az meg elég ritka, hogy valamelyik haver elkíséri a lányt (vagy akár be is megy vele bulizni) egy leszbikus szórakozóhelyre.

2017. nov. 3. 15:40
 6/7 anonim válasza:

Igaz, hogy a társkeresőkön a profilok legnagyobb része kamu, de azért ki lehet fogni normális embereket, nekem személy szerint Tinderen már sikerült. Szórakozóhelyen még Én sem voltam, egyedül nem is szeretnék menni..

Szerintem még itt lehet a legnagyobb esély találni valakit, ha csak a sors nem úgy akarja és esetleg belebotlasz valahol valakibe :)

2017. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ez nehéz dolog. Én is ugyanezzel küzdök. Ha van kedved, nekem írhatsz.


18/l

2017. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!