Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randi sikertelenség. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi sikertelenség. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában volt 5 randim Tinderről és egyiknek sem volt folytatása. Szerintem jól nézek ki, ha nem így lenne idáig sem jutnék el, biztosan nem ez a baj. A randi általában kávé vagy vacsora, 1-2 óra max. Találkozunk, leülünk, beszélgetünk, majd hazakísérem. Fizikai kontaktot nem igazán erőltetem, puszi az elején, ölelés/puszi a végén, többet nem is szeretnék, hiszen alig ismerem. Nincs kínos csend, pörög a beszélgetés, nevetgélünk, jól érezzük magunkat mindketten, ők is elég érdeklődőnek tűnnek. Egészen amíg el nem köszönünk, utána mintha teljesen mással beszélgetnék, vagy vissza sem írnak. 24 éves vagyok, volt már jópár kapcsolatom, tapasztalatlannak nem mondanám magam.
2020. jan. 1. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Tinder eredetileg nem randizásra volt kitalálva, hanem szexre, azzal szúrós el, hogy nem erőlteted a fizikai kontaktust.
2020. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Pesten randiztál?
2020. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem vagy elég nyomulós.

Puszi, beszélgetés, puszi, ez egy baráti találkozó, talán több kontaktot akarnanak.

2020. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Te most randin vagy, vagy állásinterjún??... Mi ez a merevség??? Egy-két óra max... Fizikai kontaktot nem erőltetem... ölelés/puszi a végén...

Nos, egy randi nem ilyen, max. akkor, ha nincs vonzalom...

2020. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

ennyit arról, hogy mennyit ér a "tapasztalat"


kb szűz kisfiúknak jobb randijaik vannak, mint az itt felvázolt eset.

2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Márpedig erőltessed :D Egy jó első randin keresitek a fizikai kontaktot (akár csak "véletlen" hozzáértsz amikor úgy jön ki), valami ürüggyel megfogod a kezét (milyen a gyűrű muti, itt égetted meg a kezed muti, de pici a tenyered mérd ide), ruhájának anyagáról van szó akkor azt, satöbbi. Amikor közel vagytok egymásoz már, akkor érintsd meg, megfogod a derekát, átkarolod. Szemébe nézel, megcsókolod. Ennyi. Onnantól randi volt, és nem haverodás.


kb. 8 tinderes találkán voltam, 6-on elsőre volt szex... igaz ezek egy része külföldön.

2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Lehet túl előnyösek a képeid és élőben már nem igazán jössz be nekik.

Udvariasságból töltik el veled azt az 1-2 órát.

Úgy vannak vele, ha már ott vannak, dumálnak veled kicsit, abból gond nem lehet, utána meg úgyis lekoptatnak.

Hiába mondják itt hogy nyomulj, úgysem fogja engedni.

Ha érdekelnéd őket, ráérne az később is.

Velem is mindig ez van és 100% hogy ez a probléma.

2020. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Már bocsánat de azért a nőkön látszik hogy kívánják e a beható kontaktot vagy sem, pláne a randin azért sugározzák testbeszéddel hogy készen állnak e a menetre vagy sem.Én se nyomulnék rájuk ebben a metoo közegben ha akár csak minimális távolságtartást is szimatolnék. Itt valóban arról lehet szó mint már írták: kb annyira van jó csávó mint én, csak én hitelesebb képeket töltök fel azért beszélnek meg inkább veled randit....
2020. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan ahogy #8 mondja.

Látszik a csajon, ha akarja a kontktot, meg az is ha nem.

Az ilyenek, mint hogy nyugis parkban neki nem jó a pad, üljünk már a hintába.

Teaházban a kanapé másik végébe ül.

Vagy úgy ül le melléd hogy a kabátot közzétek rakja.

Úgy kell neki szólni h nyugodtan üljön közelebb, vicc :D

Az ilyen esetekben egyértelműen látszik a távolságtartás.

Az ilyenre nem kell nyomulni.

Azért nincs a randiknak folytatása mert nem kölcsönös a vonzalom.

2020. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!