Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsvétkor hirtelen de sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvétkor hirtelen de sok lány lett a közelben Tinderen. Persze egy se húzott jobbra. Tényleg ennyire?

Figyelt kérdés

Pár hónapja láttam egy kerekesszékes lányt, vele se lett match. Na, hát ha még ő SEM... Mindegy...

Most pár napja pedig láttam egy vak lányt is (először fel se tűnt, hogy vak, utána találtam meg facebookon, és ott derült ki), na gondoltam, csak több esélyem van nála, ha nem látja a ronda képemet, akkor máris eggyel kevesebb dolog, ami el tudja ijeszteni... De nem, ő sem húzott jobbra... :(

Ez így elég gáz. Tudom, "Tinder", de egyrészt az összes többi (IRL és online) lehetőségbe belefáradtam, feladtam másrészt nekem ez a 'drog' amit nem tudok letenni (hiába tudom már, hogy teljesen fölösleges időpazarlás az egész) és ami lassan elpusztít. Valaki dohányzik, valaki masszívan iszik, én húzogatom jobbra a csajokat és várom a csodát... Jó lenne már végre harminckevés évesen megélni azokat a dolgokat, amiket tizensok évesen kellett volna, és amikért azóta is hiába küzdök. Jó lenne, ha egyszer lenne családom, gyerekeim ,unokáim. Jó lenne kihasználni a "családbarát" politika nyújtotta előnyöket és elkerülni a szingliket sújtó hátrányokat is. De ha egyszer ennyire reménytelen...

És ez a majd másfél évtizede tartó hiábavaló próbálkozás már mély sebeket hagy a mentális állapotomon is, konkrétan már magamban sem tudok megbízni. Társadalom így azt mondja rólam, hogy férfiként selejt vagyok, akkor az élet más területén hiába vagyok esetleg jó (ami nem is igaz) akkoris, ha valaki érettségin megbukik egy tárgyból, akkor bukja az egészet. Hát én megbuktam az élet érettségijén. Talán majd legközelebb, egy következő életben...



2019. ápr. 24. 03:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És éppen, hogy élőben g***re gátlásos voltam, és ez az idővel csak rosszabbodott...

Most, bármit akarok mondani, vagy tenni előtte azon őrlődöm, vajon nem-e fogok totál hülyének látszani, nem-e teszem magam teljesen nevetségessé, vajon a megnyilvánulásom után ki fogja mondani nekem, hogy "U went full retard, never go full retard". És ez sokszor szinte megbénít/megnémít. Amikor tudom, hogy itt a lehetőség, valamit tennem/mondanom kéne, nem, vagy csak késleltetve teszem. És ezen az alkohol is csak mérsékelten tud javítani, hamarabb jönnek a negatív hatások, mint a pozitívak...

Ennek tetejében (részben a fenti okok miatt) pedig barátaim sincsenek, szóval még azt sem tudom csinálni, hogy velük menjek el valahova, egyedül meg még erősebb a szorongás...

32/F

2019. ápr. 24. 03:33
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
engedd el, sokkal könnyebb lesz...
2019. ápr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Csaladbarat politikáról annyit, hogy ha egy gyereked van, ugyanott tartasz, mintha nem is lenne 😂 illetve ha egyedülálló szülő vagy akkor aztán sok jóra ne számíts
2019. ápr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

"Na, hát ha még ő SEM... Mindegy.."


Felháborító a stílusod!

2019. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Én teljesen megértelek, én idősebb vagyok nálad, és szintén nyakig vagyok a sárban. Nem ismerem a Tindert, azt tudom, hogy népszerű, meg hogy valami húzogatások vannak rajta, viszont azt nem tudom hogy egy vak lány hogy a viharba tud ilyeneket használni???? Vajon hogyan tudja megállapítani, hogy ki tetszik neki még ki nem, mert gondolom profilképek vannak itt is, mint a többi társkeresőn.

Ezen akadtam fenn marhára. Szegény nem is lát, 'oszt' mégis stíröli fent a Tinderen a srácokat meg húzogat???? Most akkor mi a fészkes csuda van itt kérem? Meg egyáltalán, hogy használhat valaki vakon okostelefont?

Ez mondjuk nem tartozik a témához, viszont nagy szemet szúrt.

Ja tényleg, lehet, hogy olyan ez a lány, kb. annyira vak, mint a Papi az És megint dühbe jövünkben. Felhajtja a szemüvegét, és stíröli a csinos nőket...

2019. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
"nagyon szemet szúrt"
2019. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjátok már a Tindert a gyászba. Semmire se jó, csak idióta agyaggalambok próbálnak ott komolyabb sikereket elérni.

Ha nagyon jól nézel ki akkor feljárhatsz felszedni valakit csak szexre, ha meg nem akkor hiába eszed rajta az egészséged, pár matchért nem éri meg annyi energiát sem beleölni mint amennyit te öltél míg kiírtad ezt az agyhalott kérdést.

Tudom mert én is próbáltam, de két hét után rájöttem, hogy kár a gőzért.

2019. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3-: Nem kizárólag a "családbarát politika" érdekel, hanem hogy egyáltalán LEGYEN MÁR ESÉLYEM CSALÁDRA! De ha már szóba került, azért már egy gyereknél, sőt már a házasságkötésnél jönnek az előnyök (plusz szabadnapok, adókedvezmények, stb)...

#4-: Miért is felháborító a stílusom? Kifejtenéd kérlek?

#5-: Amennyire az illető hölgy facebookjából ki tudtam venni, felolvasóprogramot használ, és mint írtam ,ha nem posztolt volna erről a felolvasóprogramról, fel se tűnt volna nagyon, hogy nem lát... azt meg hogy okostelefont hogy használ nem tudom, majd jön valaki és elmagyarázza. Én mindenesetre abból indultam ki nála, hogy TALÁN a képeim kevésbé, de a leírásom többet fog számítani... Hát... nemtudom...

7-: Mint írtam, az a baj, hogy egyéb társkeresőkön és életben is hasonlóan "sikeres" vagyok, mint Tinderen...

Akkor most mit hagyjak...? Az életet...?

2019. ápr. 24. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Az életet már csak ne hagyd azért... Szerintem a társkeresőkön/tinderen még kevesebb sikerre van esély mint a való életben. Ott könnyebben alakulnak azért a dolgok úgy vettem észre, és tapasztaltam én is.

Amiért a neten nem jön össze azért ne bánkódj, nehezebb terep sokkal. Próbálj meg élőben kapcsolatot teremteni az emberekkel.

2019. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinder... barátom, ha most regisztráltál, akkor gyorsan felejtsd el, mert nagyon hamar nagyon ki fogsz égni és nagyon frusztrált leszel. Az életben is úgy van, hogy a nők szelektálnak a férfiak között, és nagyon sokan hoppon maradnak, de a tinder az a platform, ahol ezt a szelektálást szélsőségesen hatékonyan működtetik. Tele van a net statisztikákkal arról, hogy a nők az átlag férfiakat mennyire kiszórják egy ilyen társkeresőn. 0,87%-od van arra, hogy matcheljetek, ugyanez az arány a nőknél 80% körüli, azaz százszoros. Mint minden társkereső, ez is a nőknek kedvez. Olyan nincs, és sose lesz, ami a férfiak dolgát könnyítené meg, ugyanis ahogy létrejönne egy ilyen, és a férfiaknak túl könnyű dolguk lenne, azonnal elkezdenének védekezni a lányok a túlkereslet ellen - hiszen nekik az az érdekük, hogy minél erősebben szűrjenek. Egyszerűen borzalmas túlkereslet van a férfiak részéről a nők felé, a nőknek pedig semmilyen külső tényező nincs, ami komrpomisszumra kényszerítené őket. Kívülről hozni ilyen kényszert (mint ahogy régen az egyház tette) meg nem lehet, mert azzal csorbítod a nők jogait. Más kérdés, hogy a nők meg visszaélnek azzal a természet adta előnyükkel, hogy ők választanak a férfiak közül, és inkább a férfiak 20%-át cserélgetik maguk közt és maradnak egyedül, mint hogy igent mondjanak a kevésbé ideális - de teljesen átlagos - partnerre, ami által mindenkinek lehetne valakije, de ezzel meg nem lehet mit csinálni, mert természetesen az az első reakció, hogy én rá akarok kényszeríteni a nőkre olyat, amit nem akarnak. Persze, mert az az igény, hogy ne atomizálódjon a társadalom, és ne kerüljünk abba a helyzetbe, mint a japánok, hogy a két nem már nem is tud mit kezdeni egymással és gyakoriak a 30-40 éves szüzek, az olyan borzalmas direktíva lenne a a nőkre nézve.
2019. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!