Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bámul állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul állandóan a szemembe, ha nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy helyen dolgozok. és volt köztünk sex, de nem ismerjük egymást igazából, csak úgy összejárunk. De szinte soha nincs ideje sexre, és mikor van akkor se élvezi. Többször láttam, hogy vagy három csajjal is flörtölt egy napom. Ezért gondolom, hogy nem tetszem neki egyáltalán.

Viszont akármikor meglát, folyamatosan szószerint bámul a szemembe...De miért?? Ha nem tetszek neki, és nem akar tőlem semmit, és egyáltalán nem akar megismerni engem.


2020. jan. 1. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
33N, 25F
2020. jan. 1. 20:16
 2/7 anonim ***** válasza:
beteg vagy, 8 évvel fiatalabb pasi, pótanyuka vagy?
2020. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gublug ***** válasza:

Lehet h buta, azert bamul.


Velem is osszejarhatna vk... En szepen bannek vele.

2020. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát keress valakit, akivel összejárhatsz :D
2020. jan. 1. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se tetszel neki.
2020. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gublug ***** válasza:
Kerdezo, oh, kerlek add aldasod ram! Adj erot h talaljak mán valakit! :D ó a kánya megcsípi h legyen mán valami, no!
2020. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gublug ***** válasza:
'JUTKA', csak nem te vagy az???
2020. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!