Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Bejön nektek ez a szakáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bejön nektek ez a szakállas férfi? Hány pontot adnátok rá tízes skálán?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 1. 22:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
Kedves #17, alias Kérdező, a goldiggerek magyarul k.qurvák, és nem érdekel, h milyük van a puncijukon kívül, de gyanítom az agyuk helyén is csak egy picsha van. :DD
2020. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%

19

Csúcsfej az te vagy. Direkt kikötöttem, hogy tegyük fel, hogy nem tetszik neked. Ergo nullát adnál rá mint a csövesre. Nade hiába nulla mind a kettő az értékrended szerint, mégsem mindegy, Beckham smár le vagy a csöves. Szóval csak nem annyira nullás az a Beckham mint a csöves. Inkább majd adsz rá egy 7-est.


Nekem például nem igazán tetszik a Marsi Anikó, szóval nem adok rá 10-et csak 8-at. De véletlenül sem nullát mint amit egy bányarém kap. Ha a kettő közül kell választanom estére akkor legyen inkább a Marsi Anikó.


Remélem nagyjából felfogta az agyad, hogy milyen az amikor kinézet szerint osztályzol valakiket egy 0-tól 10-ig terjedő skálán.

2020. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%
Kedves #22, felfogtam, de nekem nem számít. Én két bites vagyok, vagy tetszik, vagy nem. Ennyi.
2020. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
Nekem aki "nem igazán tetszik", az nem tetszik. És mivel a valóságban nincs ilyen "válassz, ki dugjon meg" szituáció, ezért nem is kell dugnom olyannal, aki nem tetszik, se olyannal, aki nem *igazán* tetszik.
2020. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Örülök neki, hogy neked mindig összejönnek a számodra legjobban tetsző srácok.

Én néha kénytelen vagyok beérni a nem 10-es csajokkal is, de ezért még véletlenül sem panaszkodok. Sőt, igazából már nem is pályázók olyan nőkre akiknek egyébként én 10-et adnék.


Meg hát én sem vagyok 10/10, szóval örülök annak is, hogy nem minden lány olyan skálát használ mint te. Így néha szóba jöhetek én is nem 10-esként.

2020. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10/2
2020. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%

"Örülök neki, hogy neked mindig összejönnek a számodra legjobban tetsző srácok."


Az nem lehet, hogy veled ellentétben egyszerűen csak sem nem szexfüggő, sem nem kapcsolatfüggő?

2020. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem érted, hogy mi a "legjobban kinéző srác". De mondok példát, hogy fel is fogd.


Bradley Cooper nekem 1-es, mert ronda, nyálas feje van, és a szemei mintha mindig a piától csillognának. Büdösnek néz ki.

Seth Rogen pedig nálam 10-es, bírom a humorát, aranyos a feje, és még régebben dagadtabban is bejött, mert nem szeretem a vékony férfiakat.


Vagy Ryan Gosling-ot hozza fel mindenki, akit bírok, mint színész, de annyira lányosak a vonásai, hogy nem igaz. Nekem ő 1-es. Andy Samberg pedig 10-es.


Az a baj, hogy ti elképzeltek egy objektív listát: ilyen nincs. Pláne úgy, hogy a tetejére az aszott, vén, csöves kinézetű Brad Pitt-et teszitek, aki 15 éve nézett ki utoljára valahogy.


A 10-es nem attól függ, hogy néz ki a másik, hanem hogy én hogy látom őt.

2020. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28 valamennyire egyet tudok ezzel érteni, hogy mindenkinek más a szép. Tapasztaltam ezt férfiként, olyan nő tetszett nagyon, aki a haveromnak egyáltalán nem, sőt, rondának nevezte.

De azért abban is egyetérthetünk, hogy oké, hogy nem tetszik annyira, de mégsem ugyanolyan "jópasi" az említett nem tetsző Ryan és Molnár Krisztián youtuber. Vagy szerinted egyforma a vonzerejük?

2020. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szexfüggő, sőt némelyik nőnek jóval nagyobb az igénye mint nekem. Kapcsolatfüggő meg kifejezetten nem vagyok. Átlagos szexuális igényem van szerintem, tehát ha alkalom adja és kedvem is van akkor 5-től 10-ig nem gondolkodok sokat, hogy lefeküdjek a csajjal. De nem ez éltet, van hogy hosszú hónapokig nincs semmi és megvagyok.


Molnár Krisztián youtuber melyik nőnek a szubjektív 0 vagy 10-es skáláján 10-es? Talán valamelyik nőjén egy kettes. Nincs az a szubjektivitás amin ő 10.

2020. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!