Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazi férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi férfiak miért nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Tehát 191 cm magas vagyok, 10 éve rendszeresen sportolok, 110 kg vagyok (és izomos, de természetesen van rajtam háj is mivel nem figyelek az étkezésre), kopasz, szakállas. Mellesleg nem vagyok egy agresszív vadállat, érettségim is van.

De a zöme nőknek ilyen kis szaros 170 cm magas, ecset hajú, semmilyen izomzatú, pálcika emberek tetszenek...ezekben az emberekben 0 férfiasság van! Úgy néznek ki mint én 10 éves koromban!

21F



2017. júl. 11. 14:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 Lazy Lover ***** válasza:
27%
haver ilyen magassággal nem tudsz csajt szerezni akkor igazi luzzer vagy
2017. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
10%
Küldj képet!
2017. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%

és mitől is vagy te férfi?

mert magad és nagydarab vagy? :D

na az ilyen izomagyúak nem kellenek a csajoknak :D


majd ha lesz benned több, esetleg az eszedet is használod és nem a tesztoszteron hanem érzelmek jönnek belőled

és a szex neked nem egy állatias ösztönből fog csak állni hanem lesz érzelem is benne, na talán akkor majd kellesz a normális nőknek, de addig is tudsz csajt kifogni

2017. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenek volnának az "igazi férfiak"? Kopasz és nagydarab, értem. :DD

Nyugtasd csak magad ezzel.

2017. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
5%

De kellenek.


Én elég kelendő lennék ha hagynám.


Szóval..., Te nem vagy normális, mert... Külsőt nézel, rendszerben elért helyet és helyzetet nézel, nem gondolkodsz objektíven.


Egy kapcsolatban személyiség számít.


Ne hívd nőknek azokat kislányokat, akik nálad 100szor rosszabbul "gondolkodnak" és divatmajom üres bábukra mennek leszopni őket.


21F

2017. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
75%

Akkor azért vagy férfi, mert te sportolsz és magas vagy?

Nem itt kezdődik.

A viselkedésedben amúgy mennyi férfiasság van?


21/L

2017. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
92%
Ha más kérdésekben is ilyen "markáns" a véleményed (a férfiasságot centiben és kilóban méred), akkor ne csodálkozz!
2017. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a férfi az belsőleg kezdődik, külsőleg kb. lehet akármilyen, amíg vmi megfog benne és nem szélsőségesen túlgyúrt, gebe, vagy szumós testalkat. Te már a leírás alapján se jönnél be, mert felszínes vagy, és azt hiszed, a sporttól meg a szakálltól vagy férfi, meg arra vered magad, hogy le tudtad tenni az érettségit. Nem mellesleg manapság a 21 évesek 90%-a nem érdemli meg a férfi jelzőt, mert éretlen fiú még a legtöbbje. Szerintem itt a belsővel vannak bajok, azért nem találsz magadnak senkit.
2017. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
17%
Miért bántjátok a kérdezőt? Mióta zárja ki a tudatosságot, korrektséget az, ha eljár edzeni? Kulturált módon, jó helyesírással írta ki a kérdést és csak savazást kap. Mellesleg igaza van.
2017. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
74%
És a külsőd miatt vagy igazi férfi ? Hát bocs de nő létemre nem a kirakat babát keresek.
2017. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!