Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez bunkóság volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság volt?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy csajjal, jól néz ki meg minden, de kicsit el van szállva magától, meg eléggé ezoterikus. Múltkor randin kibökte, hogy megőrülnek érte a férfiak, és nem tudta sokáig, hogy miért. Aztán a nővérével ketten rájöttek, hogy az ok, hogy ő (mármint a csaj) egy egyiptomi hercegnő reinkarnációja. Mikor ezt meghallottam, akaratlanul is elnevettem magam. A csaj megsértődött, joggal?
2020. jan. 2. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bunkóság ezen bárki ép eszű ember el nevette volna magát. A csaj flúgos de nem kicsit.
2020. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

múmiaeffekt. Én maga vagyok Imhotep, de ezen ne röhögj, mert megkapod a hondait:)


A csajon nyugodtan röhöghetsz:)

2020. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem joggal. A vicceken nevetni szoktak, nem?
2020. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de nekem feldobtad a napom! Köszi!
2020. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD
2020. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ettol az ezobioterikus nostenytol menekuljel messzire, amig csak lehet. Veszelyes a fajtaja nagyon.
2020. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes. Én is hiszek az ezotériában, de ez nekem is sok, én is nevettem volna.

Látjátok feleim, a szépség nem minden, ha a fejben káosz van. :D :D

29N

2020. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen meglepő, hogy azok, akik hisznek a reinkarnációban, mindig Cézár, Kelopátra, Napóleon, Sissy agy tudom is én milyen híres emberek reinkarnációi. Sosem egy átlagos szabó vagy cipész, vagy földműves, pedig a történelem során ezekből volt milliárdnyi, nem uralkodókból.
2020. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem leunintelligenseztek a kolléganőim, mert nem hiszek abban, hogy pálmalevelekben meg van írva az emberek sorsa.

Hülyékkel nem lehet vitatkozni.

2020. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nagyon unintelligens vagy, én a múltkor a töltöttkáposzta leveléből is simán kiolvastam a sorsomat: "telezabálod magad és fájni fog a hasad". És basszus tényleg így lett! :-)
2020. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!