Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem mondott semmit hogy nem engem választ az bunkóság volt részéről?

Figyelt kérdés

Vagy inkább örüljek hogy nem alázott meg?

Többször találkoztunk, és szó nélkül eltűnt, pedig voltak közös élményeink már.


2019. dec. 31. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az volt. De nyugi, ez csak őt minősíti. Annyit illett volna mondania, hogy bocs, de a továbbiakban felejtsük el egymást.
2019. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Ajàndékot vettél neki névnapjàra?
2019. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem volt bunkóság, joga volt semmit sem mondani.

Arról nem tehet, hogy a szűz fiúk minden szaron hónapokig kattognak. Szedjed összefele magadat, és légy férfi. Na ez bunkóság volt.

2019. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Bunkó volt, ilyen az élet! Legyél férfi és ilyenen nem kell szenvedni!
2019. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Mostanában úgy látom ez a szűz fiúzás nagyon népszerű lett itt gyakorin. :D Minden második kérdésben benne van. Szánalmas, hogy valakik ez alapján ítélkeznek. De az oké, hogy prostiznak például. :D Hová fajulhat még az emberi értékrend?

Amúgy kérdező, igen bunkó volt a csaj. De annyit is ér, ne törődj vele. Bezzeg egyből vinnyogna ha vele tennék ugyanezt.

2019. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Az volt, ha vele tették volna ugyanezt most ide írná ki hogy "utálom az összes férfit, sose lesz már kapcsolatom?"


Annyit megírhatott volna hogy ne folytassátok. De ez őt minősíti. Ha a jövőben rád ír vagy összefuttok véletlen valahol csinálj úgy mintha nem is létezne, akkor majd megtudja.

2019. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
5ez egy (pót)státusszimbólum. Kb ilyen szellemi háttérrel:”Nincs házam nincs kocsim de legalább hitelem sincs szal megyek devizásokat kioktatni... Nincs csajom, amikor volt akkor se vállaltam fel hogy ismerősök nehogy cikizzenek, viszont nem vagyok szűz szal megyek szűz fiúkat oltogatni...”
2019. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan. :D
2019. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!