Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti milyen foglalkozású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen foglalkozású férfiakkal nem igazán szeretnétek párkapcsolatot? Pl 4 műsuzakos palival, akit alig láttok, vagy keveset kereső rendőrrel, mert éheznézek mellette, stb.

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Bárki, aki heti 20 óránál többet dolgozik, nem jó.
2020. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kevés, aki nem, vagyis aki nem, azok szerintem 90%-a olyan is, és nincstelen a legtöbb ilyen.
2020. jan. 2. 12:57
 3/21 anonim ***** válasza:
Vagy szabadúszó.:) Én is az vagyok.:)
2020. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

“Keveset kereső rendőrrel, mert éheznétek mellette.”:D

Én itt égtem ki....😓

Azért éhezni nem kell egy rendőr mellett, ha mindkét fél dolgozik.

2020. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem az ő hibájuk. Sajnos a kormány teszi ezt, hogy rabszolga pénzért (ez a nettó 130-170 közötti bér) dolgoztatja az állami alkalmazottakat, pl tűzoltókat, diplomás ápolókat, kormánytisztviselőket, stb.
2020. jan. 2. 13:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Olyannal nem, aki annyit dolgozik, hogy házimunkát nem végez, és "kell az energia" címszó alatt tömni kell bele a pörköltet.
2020. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Itt alapvető felfogásbeli problémák vannak. Ha együtt akarsz valakivel lenni, akkor megbeszélitek és megoldjátok a gondokat. A 4 műszakozás hol probléma? Menj te is az ő műszakjába és akkor többet lesztek együtt.

Ha meg nem oké a műszakozás, akkor gazdag párt kell keresni és akkor sem az éhezéssel, sem a munkával nem lesz gondod.


Diplomával én nem szégyelltem 4 műszakban 4műszakos, érettségis palival járni. Külön műszakban voltunk, nem volt gond.


Utána voltam szakmunkással is együtt, megoldottuk a pénz dolgot is.


(A baj mindkét helyen az én diplomám lenézése volt.)

2020. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a rendőrökkel és vonzó hivatás! Szabadúszók kizárva!
2020. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Barátnőm kórházi szakápolóként 300 felett visz haza, igaz 12 óráznak, de óraszámuk havi viszonylatban ugyanannyi, mint aki napi 8 órát dolgozik. 2 napot dolgozik, 2 napot pihen. tehát rá is ér, meg nem is koplal. De a rendőrök se hiszem, hogy olyan szarul kereshetnek. Az egyik szomszédom mezei járőr, nyáron , szinte minden hétvégén elég nagy baráti társasággal kertipartiznak. Valamiből azt is kifizetik.
2020. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért az áplóknak van a bértábla, 200 nettó felett 30 évesen ritkán keresnek, ehhez nagyon nagyon sok túlóra kell, hogy 300 köré kússzon.
2020. jan. 2. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!