Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti milyen foglalkozású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen foglalkozású férfiakkal nem igazán szeretnétek párkapcsolatot? Pl 4 műsuzakos palival, akit alig láttok, vagy keveset kereső rendőrrel, mert éheznézek mellette, stb.

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Több műszak, ügyelet, utazási kötelezettség és kemény fizikai munka.


Azért tanultam, hogy normális munkaidőben dolgozhassak normális pénzért és legkésőbb este 7-re otthon lehessek, azabad hétvégékkel, úgy, hogy senki nem szórakozik a szabadidőm egyetlen percével sem. Nem akarnék olyan mellett lenni, aki tönkreteszi ezt az idillt és sosem tudom, hogy aznap jön - e vagy sem. A másik, apámat láttam tönkremenni a fizikai munkában, ezt sem akarom még egyszer végignézni egy olyan ember esetében, akit szeretek. Sem az utazgatást hetekre, sem a 36 órázást...


Oké, ha valaki karrierista, de én nem vagyok az és nem akarok olyan embert, aki ennyire önfeláldozó a munkáját tekintve, hogy az irányítja az életét. Nagyon szeretem a munkám, de van egy határ, amin sosem engedem átlépni.

2020. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A titkosügynökök is vonzóak pedig, sokat dolgoznak.
2020. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A 10#-es hozzászólásodra válaszolva! Nagyon jólinformáltnak gondolod magad, csak azért mindent te sem tudhatsz, pláne a bérekről. Barátnőm intenzív osztályon van, és ott nem annyit fizetnek egy képzett nővérnek, mint más osztályon. Felelősség is sokkal nagyobb!
2020. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 MolotovPunk ***** válasza:

Kedves 13-as válaszolónak.Átlagban akkor sem keresnek jól,se az ápolónők,se a rendőrök.Egy sima rendőr jó ha hazavisz úgy havonta nettó 180-200 ezret.Tudom,mert volt rokonom,aki dolgozott rendőrségnél sokáig.Ő pont a gagyi fizetés miatt szerelt le a rendőrségtől.


[link]

2020. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
30 éves rendőr ismerős 170 körül keres pótlékokka, és 48 óra egy héten, 4 napot megy. Az meg kint télen nem egyszerű. Persze, ha azt vesszük, hogy Borsodban az átlagbér 160, akkor még jó is.
2020. jan. 2. 15:29
 16/21 anonim ***** válasza:

Átlag azért más ! ;) Ez olyan mint amikor azt mondják, hogy a magyar autósok átlag évi 12 ezret vezetnek. Csak van aki évi 1-2 ezret van aki meg 60-60-at :)

Neki azért van bő 20 éves szakmai tapasztalata, (igen 40 felett van) és pár szakirányú sulija. Ezek is mind növelik a bért, plusz 2 gyerek után a családi adókedvezmény is +40 ezer.

2020. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MolotovPunk ***** válasza:
Több az átlag,mint az,aki 300-400 ezret megkeres havonta.Nagyon sokan keresnek 200 nettó körül,vagy azalatt.Függetlenül attól,hogy rendőrről,mentősről,vagy éppen tűzoltóról van szó.Ha vásárlóértéket is nézzük,akkor a magyar fizetések igazi megagagyik.Magyarországon pedig hatalmas egyenlőtlenség van.Láthatóan sokkal nagyobb,mint Nyugat,vagy Észak Európában.
2020. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MolotovPunk ***** válasza:
(Nem véletlenül van ápolóhiány is sok kórházban.)Igazából mindenhol nagy munkaerőhiány van,mert ezek a fizetések versenyképtelenek,szinte bármelyik környező országéval szemben.
2020. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén is dolgozik az nem jó, mert én H-P-ig dolgozok ha ő hétzvégén is dolgozna akkor alig lehetnénk együtt.
2020. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most azért a rendőr az egy elég tág fogalom. És a kollégáim nevében is kékerem magamnak, mert éhezni nem éhezünk.
2020. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!