Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire esélyes manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélyes manapság normális, férfias értékeket képviselő, szűz férfit találni 25-30 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 20:09
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:

Itt dúskálni lehet a hasonlókban.


Nem szűz, és elmúltam már 30.

2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez az oldal tele van ilyenekkel. Mindjárt írnak.
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldkétek a portfóliókat skacok🤣
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, akik még ilyen korukban is szüzek, nem saját elhatározásból azok, hanem mert nem jön össze nekik nő. Vajon létezhet olyan férfi, aki vár az igazira és ha lett volna alkalma lenni valakivel, visszautasította, mert nem látta meg abban a nőben az igazit?
2020. jan. 2. 20:14
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Tokióban kellene szerencsét próbálnod!
2020. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semennyire
2020. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Tele van a Gyik ilyen férfiakkal, akik legalább is ezt állítják magukról és párt keresnek.
2020. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem nehéz, van belőlük bőven de ott valószínűleg neked kell majd tolni a szekeret ha haladni akarsz.
2020. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peca1000 ***** válasza:
33%

Férfias értékek, és szűzesség ebben a korban egyszerre.


Nem ellentmondásos ez?

2020. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, aki ilyen idősen még szűz, az nem azért szűz, mert az igazira vár. Vagy azért, mert szerencsétlen és minden lehetőséget elszalaszt, vagy egy eldugott kis faluban lakik. Hozzá teszem én már nem vagyok szűz, de 6000 fős városban élek, ráadásul saját vállalkozóként home office-ból dolgozok. Így nem tudok napi szinten ismerkedni lányokkal, mint az aki pl Pesten él és minden nap eljár munkába. Az olyan Pesten egy utcában több emberrel fut össze, mint itt én ha végig megyek az egész településemen egyes időpontokban. :D
2020. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!