Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire esélyes manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélyes manapság normális, férfias értékeket képviselő, szűz férfit találni 25-30 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Bár már nem vagyok szűz és komoly kapcsolatom is volt én pl sok csajt visszautasítottam, mert nem jöttek be. Vagy külsőre vagy belsőre, de nem éreztem úgy, hogy akarnom kell tőlük valamit.

Szóval igen vannak ilyenek.

Mindig mondják, hogy azért nincs jelenleg senkim, meg azért nem megy az "ismerkedés", mert nem vagyok elég magabiztos és alacsony az önbecsülésem...

Szerintem pontosan azoknak igen alacsony az önbecsülése, akik képesek komoly érzelmek nélkül fűvel fával lefeküdni.

Én megcsókolni nem tudnék úgy senkit, hogy nem érzek iránta semmit, vagy csak szimplán külsőre tetszik...

2020. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
10-es vagyok. Utolsó, nem értek veled egyet. Ki az aki 25-30 éves koráig egyszer sem talál olyan nőt akihez ne vonzódna egyáltalán?
2020. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15 évesen volt egy csaj aki nagyon tetszett és egészen jól is alakultak a dolgok, de sajnos messze élt tőlem, és akkor még nehezen oldottam volna meg ezt a problémát.

22 évesen lett először barátnőm, rá úgy gondolom megérte várni, bár nem szépen lett vége a kapcsolatunknak.

2020. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Pontosan mit értesz a férfias értékek alatt? Sör vedelés foci mániával? 😁


Vannak olyan emberek, akik azért szűzek 20-on túl, mert nem álltak le az első jött menttel csak azért, hogy elveszítsék. Mind a nők, mind a férfiak között. Csak a mai világban az a trendi, ha már az óvodában megb*sznak.

2020. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

"Vannak olyan emberek, akik azért szűzek 20-on túl, mert nem álltak le az első jött menttel csak azért, hogy elveszítsék. Mind a nők, mind a férfiak között. Csak a mai világban az a trendi, ha már az óvodában megb*sznak."


Azért, ha valaki nem vallási okokból tesz szüzességi fogadalmat, az azért aggodalomra ad okot, ha 30 éves koráig még csak nem is csókolózott. Még 20-24 éves korig azt mondom no para, de 29-30 évnél azért elgondolkodtató, ha még csók sem volt soha.

2020. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező,

ilyen ember nem létezik. Aki 30 évesen még szűz, az maximum azt gondolja magáról, hogy normális, férfias értékeket képvisel, vagy éppen jófiú. Valójában ezek gyenge jellemek, introvertáltak, csak nem veszik észre.


Tudom miről beszélek, mert nemrég még én is azt a tábort szaporítottam.

2020. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok esetben nem is a külsőségekkel van baj, hanem azzal, hogy 0 az önbizalmuk, elnyomták őket, és nem hiszik, hogy bárki is szeretheti őket úgy, és olyannak, ahogyan vannak. Aztán ha jönne egy olyan, aki szeretné, akkor se fogják értékelni...
2020. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!