Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket érdekel, ha ismerőst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekel, ha ismerőst találtok Tinderen?

Figyelt kérdés

engem zavar, mert pl gimiben voltak, akik szekáltak és kicsit tartok tőle, hogy meglátnak ott vagy az ő ismerőseik

engem érdekel ha ismerőst találok, de én nem vagyok rosszindulatú ezzel kapcsolatban, csak a barátnőmmel mondjuk egymásnak vagy mutatjuk is, hogy "nézd kit találtam"

fent vagyok már amúgy, csak leírást nem nagyon merek írni emiatt

titeket nem zavar, ha egy negatív ismerős megtalál és esetleg egyszer számodra is kiderül, hogy megtalált?

kicsit összetiporták az önbizalmam gimiben, meg szépültem is szerintem, csakhát ez a gondolat mindig ott van, hogy még mindig rajtam ítélkeznek vagy valami ilyesmi és kicsit cikinek érzem, hogy fent vagyok

vannak sikereim, de leírás nélkül nem mindig olyan ember talál meg, akinek a személyisége passzolna az enyémhez, a külsőm megtévesztő a személyiségemmel szemben szerintem

L



2020. jan. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre, hogy a "másik ember és én" illúziója csak gondolatként létezik a fejedben. Így oldhatod fel magadban a szégyen illúzióját.
2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősömet megtaláltam már. Nem jelent semmit az egész. Ne foglalkozz ezzel.
2020. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így vagyok én is ezzel. Emiatt nem merek kirakni fotót, leírást, stb. :D

F

2020. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!