Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderről mi a tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről mi a tapasztalatok, javasolnátok?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha barátnőm (21 f vagyok), sem alkalmi kapcsolatom. Nem nagyon tudok ismerkedni. Még ha esetleg látom, hogy lehetne is esélyem 1 lánynál, nem tudom leszólítani, nem tudok normálisan kezdeményezni. Pedig egyáltalán nem tartom magam visszataszítónak. Oké, alacsony vagyok, kicsit kisfiús, de azért szoktam látni olykor, hogy nézeget 1-1 csaj. Igényes vagyok a külsőmre, próbálok illedelmes, kulturált és magabiztos lenni. Ritkán járok el,van 1-2 haverom, de ők sem azok a partizósak. Őszintén szólva utálom az ilyen neten keresztüli ismerkedéseket, de nagyon be vagyok már savanyodva, hogy soha nem beszélhetek lányokkal. Nem is mondanám, hogy úgy regisztrálnék, hogy jajj most mindenképp fel akarok szedni valakit, pláne nem ilyen szexőrültként tekintek a dologra, inkább aféle szórakozás, flörtölés, és neadj'isten nyitva hagyni a kaput, ha lenne valami komolyabb. Legalábbis ha regisztrálnék kb. ilyen szándékokkal. Kérdés, szerintetek regisztráljak-e. Vannak kétségeim, ha esetleg nagyon rossz visszajelzéseket kapnék, még inkább elmenne az önbizalmam, amint mondtam nem vagyok híve az ilyen felszínes dolgoknak, Instagramom sincs. Vagy pl. szerintetek írjak-e magamról valamit, ha igen mit és mennyit? Félő, hogy ha írnék pár mondatot magamról, arról hogy mit szeretek csinálni, hogy viszonyulok az élethez, egyből azt hinnék, hogy komoly párkapcsolatra vadászom, ami azért nem feltétlenül igaz, még ha nem is zárkózom el. Na meg félek attól is, hogy az ismerőseim előítéletesek lennének a dologgal kapcsolatban, esetleg ha a szüleim megtudnák, ők konzervatív emberként mit szólnának a dologhoz. Mit tanácsoltok, és aki használta közületek az alkalmazást mit tapasztalt? Vagy ti milyen szándékkal regisztráltatok, milyen szándékkal húztatok jobbra valakit? Mondjuk fizetni nem nagyon akarok a dologért, azt hallottam akkor is alakulhat ki match, ha nem fizetek elő, és nem látom ki lájkolt be, hiszen többnyire azokat dobálja fel elsőre a Tinder.

2020. jan. 3. 00:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek az nagyon nonszensz, ha regisztrálok, de személyesen csak komoly esetekben akarnék talizni valakivel? Mert amint mondtam nem úgy tekintek erre az egészre, hogy most mindenképp párt akarok találni, kicsit amolyan unaloműző, flörtölgetések, meg hogy dumáljak kicsit lányokkal, mert mostanában nem nagyon van rá módom élőben.
2020. jan. 3. 17:23
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Na arra ne pocsékold az idődet. Egyrészt nem fognak visszaírni, másrészt a fiatal srácoknak nincsen piaca.

2020. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hazsnálok ilyeneket és e se tedd. Utcán fb-n instan többre mész a csajokkal ;)
2020. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!