Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tapasztalatok érdekelnek,...

Tapasztalatok érdekelnek, azoktól, akik úgy gondoltátok, senkinek nem fogtok kelleni, de végül tévedtetek?

Figyelt kérdés
Én igy érzek, mélységesen. Nem tudom felfogni, és elfogadni, hogy akadhat olyan ember, aki szivből tudna szeretni, azért, aki vagyok. Nem tudok rá különösebb okot mondani, csak ezt érzem. Volt kapcsolatom, de nem jól választottam. Volt olyan is, aki azt mondta, bárkinek megfelelnék.. és én ennek az ellenkezőjét érzem! Mások hivták fel a figyelmemet az értékeimre, nekem azok normálisak, másoknak szokatlanok ebben a világban. Azt mondják kevés ilyen van, és ha nagyon megnézem, talán igaz. Viszont inkább unalmasnak, és szürkének látom magam, aki olyan semmilyen. Volt, aki érzett hasonlót, és végül nem volt igaza, és nem maradt egyedül? Hogyan változtassak a gondolkodásomon? Próbáltam koncentrálni a jóra magamban, fejleszteni magam, meg pozitivan gondolkodni, de csak ideig-óráig érzem jól magam, aztán minden kezdődik elölről, megint semmilyennek érzem magam stb.
2017. ápr. 2. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt tapasztalom nap mint nap, hogy nincs olyan, akivel mindketten képesek lennénk szeretni egymást.

Úgy gondoltam már másfél éve, hogy én egyedül fogok meghalni. És eddig bejött a saccom.

2017. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért, most látom. Azt is megpróbáltam, hogy csak éljem az életemet különösebb cél, és az agyalgatásom nélkül, de az sem jó, mert akkor sehova nem haladtam, az idő pedig elrepült, az élet pedig elszaladt mellettem.
2017. ápr. 2. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

igen így gondoltam, aztán tartottam egy kis önismeretet, beszélgettem egy pszichológussal a félelmeimről, gátlásaimról. Utóbbi felnyitotta a szememet, minden egyes forintot megért.


Azóta lett is nő az életemben, alig fél év leforgása alatt több is.. mondom ezt úgy, hogy középsulit úgy jártam ki, hogy nő közelébe se kerültem.

2017. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, én inkább tartós kapcsolatra gondolok, nem jól fejeztem ki magam. Amúgy rám is egyre jobban felfigyelnek, csak általában nem olyan céllal, ami nekem megfelel ha érted.
2017. ápr. 2. 11:54
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen. Én is úgy kerültem ki középiskolából, hogy a fiúosztálytársaimnál közelebb férfihoz nem kerültem.

És feladtam. Csak az életemre fókuszáltam. Célt tűztem ki magam elé, és bele is fogtam a megvalósításba. Jobb ember akar lettem, sikeres ember... ha nem jön a szerelem, akkor nem jön. Kész. Pont.


De pont a nagy terveim elején jött a párom. Eleinte semmit nem akartunk egymástól, csak barátok voltunk. De túl sok volt a közös, és túlságosan egy húron pendültünk... szóval végül nem engedtük el egymást.

És azóta is tart a kapcsolatunk!

2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 az, hogy te mit keresel, meg hogy én mit keresek lényegtelen. Tartós kapcsolatot is találnék ha akarnék, de most nem akarok!
2017. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is valahol itt vagyok az életemmel, mint te, mielőtt megtaláltátok egymást. Akkor remélem, nekem is eljön hamarosan az a bizonyos illető :). Komoly célokat tűztem ki magamnak, és sokszor bizony izzadtság mellé könny társul, de küzdök. Örülök neki, hogy neked összejött, köszönöm a válaszodat!
2017. ápr. 2. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!