Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már itt 25-30 felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már itt 25-30 felettiek és dolgoznak, és olyan munkahelyen, ahol az idősebbek (50 felettiek) állandóan a gyerekeikről, unkáikról harsognak, milyen érzés állandóan ezt hallgatni, ahol az ő gyerekük a legjobb, a legtöbbet kereső, a legsikeresebb?

Figyelt kérdés
Én jogászként egy kormányhivatalnál dolgozok, és a munkatársak java 50 feletti, akiknek pl 27-30 körüli gyerekeik vannak, és mivel sok a nő (leginkább ők trécselnek), állandóan a gyerekeikről beszélnek, hogy ez ilyen mérnök ez ilyen orvos, ez külföldön cégvezető. Szinte komplexusom van, hogy én csak egy átlag diplomás vagyok és le vagyok nézve. Plusz még az ottani nők is lesajnálnak, hogy te nem vagy egy sikeres mérnök mint az én párom, vagy annak a nőnek a fia.
2020. jan. 4. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyél már ennyire irigy és besavanyodott. Majd, ha neked is lesz gyereked, akkor remélem te is büszkén fogsz róla mesélni a többieknek.

A legtöbb anyuka büszkélkedik a gyerekével, feltéve, ha van miért büszkének lenni rá.

2020. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel mások élete. Csak a sajátom.

Ha nekem megfelel ahogy most élek akkor semmi gond. Ha nem felel meg , akkor teszek azért hogy megváltozzon.

2020. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is ezt mondja rólam a hátam mögött. :D Nem tudom, engem nem érdekel. Mosolyogva hümmögök, aztán elterelődik a téma. Ettől nem érzem magam lenézve köztük, mindenkinek a saját gyereke a legszebb és a legjobb. Illetve objektíve ugyanazt tudom, mint a gyerekeik, nincs mit szégyellnem. Csak nyilván engem a saját anyám nyalogat körbe és nem a kollégák. Szerencsére.
2020. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én munkahelyemen is leginkább 50 feletti nők dolgoznak.


De marhára lesz**arom amikor a gyerekekről meg családról beszélnek.


Nekem nem kell gyerek alapból. Másé meg nem érdekel.

2020. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Engem is zavar. Mondjuk itt kisebb gyerekeik vannak, de ők a legjobbak sportban, a suliban stbstb. persze:):) Hozzászólni nagyon nem szoktam a mondókájukhoz. Roppant idegesítő, amikor ecsetelik, hogy jajj, vissza kell vinni a gyerekruhát ide meg oda x napon belül, különben úszik a pénz, mert nem lett jó rá. Nem igazán kötnek le az ilyen témák, mivel nincs gyerekem és egyelőre nem is tervezünk, meg elég felszínesnek is tartom ezeket a beszélgetéseket.
2020. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyanok, mint az öregasszonyok, hogy ülnek, és nyivákolnak, hogy az ő kisfia a legszebb. Normális nők, akik beszélnek az életükről, aminek a gyerekei is a része. Az egyiknek pl. most költözik másik kontinensre a gyereke, az nekem érdekes, én faggattam róla. 😃
2020. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez mitől párkapcsolati téma? Hogy a kolléganők Gizi néni és Marika néni tökéletes fiaiba zúgnak bele helyetted? Legalább te kéznél vagy, őket meg annyiszor látni gondolom mint Columbo feleségét. Valszeg a fele sem igaz a sztoriknak. Autentikus infókból táplálkoznak: a “minden a legnagyobb rendben” lerázó szöveget szó szerint veszik és konkretizálják hogy a “minden a legnagyobb rendben”-be nyilván az is beletartozik hogy.....
2020. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár éve zavart, ma már csak mosolygok rajtuk.
2020. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a megfelelési kenyszert alapbol a media es pedagogia is kivàltja.

Megvan az is adva mikortol kell tudniuk màszni felàllni jàrni megszolalni egy csecsemönek. Kapasbol megy a szànakozàs lesajnàlàs ha vki gyereke kesöbb indul csak el.


Én amugy a munkahelyemen meg csak azt hallom, mikor mire kell penzt kiadnia a szülönek.

Reggel felhivja a gyereke, à vèletlen sem meghato filmbeli jelenetnek lehetünk fültanui, hanem anyuka magyarazza honnan vegyen ki penzt a gyerek otthon reggelire.

Mashol dagi kislanyra eröltetik a vmilyen tàncot viszik öket csoportkent versenyekre es hàt ez is csak pénzen mulik. Fizetgetni a plusz foglalkozasokat olyanoknak akik szerveznek versenyeket is. Ugyanez a nyelvoktatàs.Lovaglàs. Sítàbor.


Gyermekszepsegverseny. Nem az gyöz aki a legszebb hanem akinek legtöbb ismeröse van likolni a gyerekét.


A pénzen es jopofikon kapcsolatokon mulik hogy egy gyerekböl ki/mi lesz.


En azt làtom csak hogy pènzköltés pénzköltés folyamatban a gyerekre.

A gyerek meg a szülöt minösiti amugy.


Aztàn nagy kö esik le mikor több èvtizednyi befektetett munka utan az a gyerek pont nem drogdiler lesz.

Ez tényleg teljesitmeny ha azt vesszük. A szülö teljesitmenye. Ezèrt néz ki az összes ugy mint akin atment egy uthenger. Es folyamat a verseny megy mint a facen.


Teljesen màs vilàg ök, mint te, akinek fiatalon meg kell talàlni még a sajàt utjàt es leküzdeni a sajat nehezsegeit.

2020. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk a 40, 50+-osok nem áradoznak a gyerekeikről - mással mennek az idegeinkre :D (az egyik ilyen ezotéria / spiritualitás-függő, a másik az egészséges életmódot viszi csöppet túlzásba, a harmadik meg olyan gyorsan dolgozik, mint egy reumás csiga a kanyarban, lassított felvételen... és még rosszabbul is, mint mi)
2020. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!