Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már itt 25-30 felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már itt 25-30 felettiek és dolgoznak, és olyan munkahelyen, ahol az idősebbek (50 felettiek) állandóan a gyerekeikről, unkáikról harsognak, milyen érzés állandóan ezt hallgatni, ahol az ő gyerekük a legjobb, a legtöbbet kereső, a legsikeresebb?

Figyelt kérdés
Én jogászként egy kormányhivatalnál dolgozok, és a munkatársak java 50 feletti, akiknek pl 27-30 körüli gyerekeik vannak, és mivel sok a nő (leginkább ők trécselnek), állandóan a gyerekeikről beszélnek, hogy ez ilyen mérnök ez ilyen orvos, ez külföldön cégvezető. Szinte komplexusom van, hogy én csak egy átlag diplomás vagyok és le vagyok nézve. Plusz még az ottani nők is lesajnálnak, hogy te nem vagy egy sikeres mérnök mint az én párom, vagy annak a nőnek a fia.
2020. jan. 4. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan helyen dolgozom, ahol utálnak. Amúgy meg tudják, hogy nagyon nem izgatna a témájuk.
2020. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szemedbe mondták az utolsó sort? Kizárt.
2020. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem mondták, de süt róluk, hogy te még mit keresel ennyi pénzért (átlagbér) diplomásként ezen a munkahelyen. Bezzeg az én fiam 3 nyelven beszél, külföldön van a Boschban mérnökként, stb. Érződik a sajnálat.
2020. jan. 4. 21:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki fent ül, nagyobbat eshet. Te pedig mehetsz még felfelé. Másrészről ki a faşzt érdekel olyan nők véleménye, akiket szkafanderben dugnak meg havi 1x?
2020. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!